Zigzaglı örgü yastık kılıfı

-


Örgü yastık kılıfımıza başlamadan önce birbirine uyan üç tane renk seçtik. Mavinin asil tonları ve her girdiği yere uyum sağlayan safi rengimiz beyaz… Sonra da sevgiyle örmeye başladık zigzaglı yastık kılıfını. 40*40 ölçülerinde bir parça ördük ve arkasına kılıfımızın rengine uyan bir kumaş kestik, fermuarı ile birleştirdik. Fermuarımız da kestiğimiz parçalara uygun elbette.
Evinize mavinin ferahlığı, beyazın temizliği gelsin isterseniz aşağıdaki profil kısmından instagram hesabımıza ulaşarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tabii ki bu renkle sınırlandırmadık örgü yastık kılıflarımızı… Zevikinize hitap edecek pek çok renk seçeneğimiz var :)

Bir cevap yazın

Avatar photo

Beraber kurduğumuz hayallerin ilkini gerçekleştirmek için attığımız ilk adım ba-hem tasarım.. adından da anlaşıldığı gibi birlikte beraber olarak çıktık bu yola..biz kardeş..biz dost..biz sırdaş.biz biz olmayı başabilen iki kuzeniz aslında .. hayallerimizi ve becerilerimizi birleştirdik ve orataya ba-hem çıktı.. özenle ve sevgiyle yapılan el emeği tasarımlar.. beğeniceğinize emin orak sizlerle paylaşıyoruz.. sevgilemizle ba-hem tasarım