9 yorum gelmiş

 1. bayıldımmm..uyuyang ne güzel bir hediyee!…nur içinde yatsın anneanneciğin…

 2. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  5 şişimi alır çatır çatır örerim kimse tutamaz beni… Ananem ben 8 yaşındayken öğretmişti. “Kızım ananın sabrı yetmedi bunu öğrenmeye büyükananen bana öğretti bende göçersem sen kal bari” demişti. Aradan takriben 15 sene geçti hepsi yaşıyor çok şükür. (Büyükananem annemin ananesi) (Annem örgü örer de sabırsız biraz alengirli öğrenme şekillerine gelemiyo. Öğrenmeye sabrı yoksa öğretmedeki başarısını anlatmayayım hiç :) )@uyuyang başın sağolsun.@marifetsiz teşekkürler :)

 3. bende şu beş şiştir, iki şiştir hiç bilmem. Ama normal iki şişle örmesini biliyorum bu tür çorabı. Hatta kış girdi gireli marifete anlatımlı konusunu yapacağım aklımda . Ama gel gör ki ah zaman.

 4. lovesredcloud

  hafif te son dönem gözlediğimiz hırsızlık mevzuunu burdaki haberi olmayan dostlara da bildirmek istiyorum. <a href=”http://www.milyoncuk.com/33207-Orguden-corap-yapar-misiniz.html”>şu</a> sitede yazılarımız başka isimlerle yayınlanmakta. örnek olarak bir kaçı <a href=”http://www.milyoncuk.com/33163-Bert-Simonsun-Kagit-Heykelleri.html”>şurda</a> ve <a href=”http://www.milyoncuk.com/33221-Kagit-malzemeye-adanmis-bir-hayat-ve-Noriko-Ambe.html”>burda</a>. sizlerde arama kısmından şöyle bi bakabilirsiniz.

 5. lovesredcloud

  bu olaydan ben mi en son haberdar oluyorum :))bana çok üzücü geldi yaa.alonenes’e <a href=”http://www.milyoncuk.com/33223-cicekli-fimocugum.html”>şu</a>

 6. evet burada bu konuda konuştuk epey, aman gene girmeyelim bu sıkıcı ve elbette üzücü konuya. biz olayın peşindeyiz.

 7. ilgilenmeyi unutmuştum teşekkürler hatırlattığın için…ben hemen ilgileniyorum.

Bir yanıt yazın