Örümcek Lolipop

-

paketli lolipop şekerin etrafını renkli selefonla kaplayıp tellerle bacak yapılmış. daha sevimli bir şey de yapılabilirdi gerçi…NOT: Piyasada pipo temizleme çubuğu olarak satılıyor bu malzeme, temin etmesi biraz zor ve maliyeti yüksek. Renkli tellerle de pekala yapılabilir böyle bir şey. Tobacco Shop’larda pipo temizleme çubuğu, hobi merkezlerinde ise tüylü tel ismi ile temin edebilirsiniz bu materyali.

7 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  çok parlak bir fikir, çocukların böcek korkusuna birebir bence de;mazallah umarım, yerde ki gördükleri böceklerin içinde şeker var zannetmezler inşallah:)

 2. Avatar photo

  yav hayal meyal hatırlıyom ben böyle bişeyi..yedim ben böcek çoook küçükken ama içinde şeker var sandığımdan değil…o kadar salak mıyım??

 3. Avatar photo

  örümcek ya da böcük şeklinde yapıp daha fazla vukuata sebep olmıyalım tamam tamam :)daha şirin birşey yapalım misal kelebek- anne ben kelebek yedim :):):)-yarasın evladıma :P

 4. Avatar photo

  Tırtıl nasıl? Yemesi daha iğrenç üstelik.-Anneeeee ben tırtıl yedim!-Allah belanı versin senin çocuk gibi, herşey yenmez demedim mi sana…

Bir yanıt yazın