67 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Sergun, harikasın çok güzel olmuş. En sağda koşan iki çocuktan at kuyruklu olan sensin benim gözümde. Tanımıyorum ama, ne bileyim öyle geçti içimden:)

 2. Avatar photo

  çok güzel,yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum siteyi üyelik bu güne kısmetmiş bu benim ilk yorumum bu arada,sergün çok güzell olmuş çok ince detaylar var.

 3. Avatar photo

  Sergun’u görünce yine güzel bir amerikan servisi,diyicektim ki,dolabı farkettim,süper güzel olmuş(nasıl bi lafsa) bayıldım,ellerine sağlık…

 4. Avatar photo

  öncelikle tüm yorumlar için çok teşekkür ederim.sesiber öyle bişey aklımdaydı aslında ama kimbilir ne zamana olur. ama denemek isteyenlere şablonları mail attım. burdan da isteyen olursa gönderebilirim..bizimgibiler, o çocuğa benzerim aslında biraz, öyle hoplayıp zıplama açısından:)aytacrafts hoşgeldiniz, yazılarınızı da görmek dileğiyle..

 5. Avatar photo

  Harika bir çalışma olmuş. Bir tema etrafında dönmek genelde hoş bir sonuç oluşturuyor.Ama buradaki detay ve emekle birleşince sonuç muhteşem.ç

 6. Avatar photo

  bu orada nickin buzdolabı markası gibi çıkmış:)) bir de yine bakarken aklıma geldi, o yön tabelalarına muzip birşeyler yazılabilir:)madem öyle bana da şablonları atar mısın? ne zaman yaparım bilmem ama elimde dursun.sesiber@gmail.com

 7. Avatar photo

  benim favorim saat.ama bunu özellikle tuttum kompozisyonu güzel.yapılabilir. naçizane tabii. öbürünü de yarışmanın sonuna doğru tutacaktım. hani yanlış anlaşılmasın ben sana sen bana durumu olmasın diye.hafiften gururluyumdur. fakat ben ilk 3 de rekabet olur dedim. ve ben çok haklıyım, size hep söylüyorum, artık bazı şeyleri göre göre değişik şeyler arıyorsunuz. çok önemli şeyler bile gerilerde kalıyor. senin saatlerine o kadar alışmışlar ki 3. olsun tabii de kim ne diyebilir..arada çok fark olunca kızdım azıcık yükselsin diye oy verdim. embir de gönüldenele de haklı yere başabaş gidiyorlar. birincilik hakkı demiyorum çok güzel şeyler var onları takip eden.leylekli çanta bence süper.poşete hayırsa hayır işte. bir sürü var birinciliğe aday.üstte ki iki kişi nin birbirine yakın gitmesi,ikisinin de güzellikleri birbirine yakın,son derece estetikde birbiriyle yarışıyorlar ama saat olayı buradakilere göre olay olmamış. yani birinci olmasın ben olayım birinci o ayrı mesele ama çok güzel şeyler var, kardeşim hani bak oylamaya tabi ki düşük değil kaç kişinin bu kadar oyu var ama bizimkilerin her gün saat yapıyor gibi bir hali var. biri de bana yapsın bu saatten çok basitse.. ay bi de yarışmayı beğenmiyorlar. abartmayın,eğleniyoruz falan filan,,ben birinci olmak istemiyorum zaten diye çekilmeye kalkıyorlar.havlu atmak yok .herkes eserine sahip çıksın. ben nasıl çıkıyorum bak. hem de nerede olduğum halde.kendim çalıp kendim söylüyorum.işte eğlenmek budur. kibar kibar. yarışın kızlar ,erkekler ,gençler,ne olacak. insan kendini bir havaya sokuyor valla.. ben de önemliyim oy veriyorum işte.. küçücük-müçücük mutluluk işte.beğenmiyor musunuz…hoşkalın güzel günler sizin olsun. polyannadan sevgilerle..

 8. Avatar photo

  Bu çalışmayla sanatının doruğuna çıkmışsın bence. Bloğunda görünce de bayılmıştım. Tek tek en ince ayrıntısına kadar bir park. Ellerine sağlık.yarışmada değil sanırım?????

 9. Avatar photo

  sesiber, atıyorum birazdan..polyanna, valla ne diyeyim bilmiyorum. katıldığım şeyler var sözlerinde, belki de oylama açısından yöntem hatalıdır. son günlerde gönderilen ve oy açısından çok gerilerde kalan iyi işler var, takip de edemiyoruz artık..adadenizi blogda da yarışmaya katılsın bu çalışma gibi yorumlar almıştım ama yarışma projesi olarak göndermedim. (ki bir iki şemsiyeli kadın ve yapraklarla sonbahar parkıydı bu:) ) en baştan beri aklımda saat vardı onunla katıldım. olduğu kadar artık:)

 10. Avatar photo

  şimdi aklıma gelen bir yöntem ise,şablon, siyah bi asetata negatif baskı ile bastırılır. böylece çizgiler beyaz çıkar. kesip çıkardığımızda boyamamıza gerek kalmayan siyah şekillerimiz olur. iki iş yapmaktan kurtulmuş oluruz böylece

 11. Avatar photo

  o da olur, benim aklıma da siyah yapışkanlı kağıda çıktıları yapıştırıp etrafından kesmek gelmişti.

 12. Avatar photo

  hmm evet dcfix benzeri kağıtlar, olur bence de. hatta onlardan kesmişken direk duvara da yapıştırılabilir.

 13. Avatar photo

  sergun sen gitsene kardeşim sen yapıyon benim fesatlığım mayalı hamur gibi kabarıyor. sergun ban adresini ver postaneden birde eve gitmeyeceğin bir geceyi söyle olur mu?

 14. Avatar photo

  bloğunda da yazmıştım serguncum bu harika, bayıldım.Sesicim ben sergunun kelebeklerini direkt çıktıya aldım ve kestim ama printer sıcak olduğundan asetat benzeri plastik kağıtlarım azıcık buruştular. Aynısı senin kağıtlarında başına gelmesin diye uyarmak istedim.Öpücükler

 15. hakketen süper ya tebrik ederim çok başarılısın peki neye çıktısını aldın yani boyadığın şey nedir?

 16. Avatar photo

  teşekkürler öncelikle..bloğumda da bahsetmiştim, beyaz a4 kağıda aldım çıktıları ama normal kağıtlardan biraz kalın. kestikten sonra da akrilik boyayla boyayınca daha da sertleşti.ama yukarda da yazdığım gibi asetata çıktı almak daha mantıklı geliyor şimdi. ya şeffaf asetata alıp boyanabilir, yada siyah asetata negatif baskı yapılabilir..

 17. Avatar photo

  parmaklarım mahvoldu keseceğim diye serguuuuun ben reklam amaçlı evlere dağıtılan mıknatıslara yapışkanlı siyah folyoyu yaıştırdım ondan kesiyorum ama parmağım inceldi :))) bakalım bitirmek üzereyim parmağım normale dönsün devam edicem yazı olarak yollarım

 18. Avatar photo

  aman yarabbi:) onlar epey kalın oluyo ince detayları nasıl kesiyorsunuz. ben kağıdın arkasına, köşelere gelecek şekilde küçük küçük mıknatıslar yapıştırmıştım.merakla bekliyorum sonucu

 19. Avatar photo

  Nurhancım gerçekten onları kesmek zordur, Allah kolaylık versin. Sen bugün klavyeye bile dokunamazsın o parmaklarla.Ben uzun süre keçe kesince bile, bilek ve parmaklarım günlerce ağrıyor.

 20. Avatar photo

  nrhnmrl ses yok, parnaklar gettiiii “ergundan gördüm bende yapayım derken parnıcıkları mafı perişan olan nrhmrl’nin dramı az sonra (Yahu canım fecaat sıkılıyo)

 21. Avatar photo

  waoww süper gerçekten..zaten yorumlardan da belli oluyor çok beğenildiği..serguncüm ellerine sağlık..sayende güzel fikirler alıyoruz senden..hep varol..

 22. Avatar photo

  teşekkür ederim arkadaşlar. ben de sizlerden güzel fikirler ediniyorumiyi çalışmalar mavi yelken:)

 23. Avatar photo

  kondor diyor ki;nrhnmrl ses yok, parnaklar gettiiii “ergundan gördüm bende yapayım derken parnıcıkları mafı perişan olan nrhmrl’nin dramı az sonra (Yahu canım fecaat sıkılıyo)

  benden sana bu anlamda malzeme çıkmaz he he bitirdim bile birazdan yollayacağımsergun ve sesicim parmaklar folyodan alışık bu hallere nakış makası orta parmağımın ve baş parmağımın şeklini bir değiştiriyor ki sormayın getsinama bitirdim çokta güzel oldu buradan tekrar teşekkürler sergun

Bir yanıt yazın