paspasımı beğendinizmi acaba????

-
artan elimde kalan ipleri değerlendirmek üzere banyoda kullanmak için yaptıgım minik bir pas pas umarım begenirsiniz

artan elimde kalan ipleri değerlendirmek üzere banyoda kullanmak için yaptıgım minik bir pas pas umarım begenirsiniz..3’lü trabzan deniyor galiba o şekilde yaptım tığ ile çok basit

16 yorum gelmiş

  1. teşekkür ederim evet aynen yıkanması filan kolay oluyor ama altına bişey dikiyorlar kaymıyor onu bilmiyorum ney yada nerden alıcam adı ney bilmiyorum oda olsa tam olacak hamileyimde kayıp düşmekten korkuyorum :))

  2. aa anne adayısın ne güzel allah tamamına erdirsin kaç aylık acaba?bu arada o dediğiniz şeye kaydırmaz deniyor birçok yerde satılılıyor hani züccaciye , hırdavat temizlik ürünleri satan uygun fiyatlımmağazalar varya oralarda var bildiğim kadarıyla 1 milyonculardada olabilir belki bizim burada (orduda)1 milyoncu olmadığından bilemiyorum

  3. teşekkür ederim gelinciğin dünyası sagol valla ileride var gider alırım hemen :=) bu arada 7.5 aylık oldu ablası az kaldı :( korkuyorumda ama bakalım :)

  4. Allah bir avazda kurtarsın derler bizde… Sağlıkla kucağına al inşallah.. paspas da çok hoş.. havalar sıcakken ben elime yün falan alamıyorum kışa bende yapçam inşallah :)

  5. sagolasın sevgili dilevser ne güzel dedin aminnnnnnnnnteşekkür ederim yorum için evet aynen yünleri kaldırdım artık sıkıntı geldi şuan kumaşlarla uğraşıyorum :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin