peçete bileziklerim bitti yerini bile buldu :))

-
sarılar
sarılar

geçen hafta evdeki şeritlerimi kullanarak bunları yaptım. dünde ablama hediye ettim. çok beğendi. şimdi de kendime, anneme ve diğer ablama yapacam. nasıl olmuş?

beyazlar
beyazlar
beyazlar
beyazlar
beyazlar
beyazlar
beyazlar
beyazlar
beyazlar
beyazlar
toplu halde
toplu halde
Etiketler: , , ,

29 yorum gelmiş

  1. ellerinize saglık basit ama çok şık bi çalışma acaba karton ruloları kesip mi yaptınız?bende biriktirdim de yapıcam ondan soruyorum.

  2. orece,karabıdıkım teşekürler beğnmenize sevinim:)38ela sağol canım. içindeki aliminyum folyodan çıkan karton rulo. kağıt havluda dah sert oluyor. dene bakalım.gülseyhan sağol canım çok mutlu oldum yemekteyizdekilerde güzel yani bnim ki dimi :)noblesse sağol canım :)

  3. baharcım ellerine sağlık ne kadar güzel olmuşlar..bir de gözüme takıldı: kurdelaların ucunu hafif yak istersen sökülmesin güzelliği bozulmasın:)

  4. günaydın arkadaşlar. tatilden yeni geldim yorumlarınızı gördüm. hepinize çok teşekkür ederim. beğenmenize sevindim.Sheri tül kurdelayı ikiye katlayarak yaprak yaprak yapıp ortada birleştirip dikiyosun.üzerinede boncuklardan dikiyosun.selmacım onlar gitti artık ben kendiminkileri yakarım. ama kara kara durmaz mı beyaz şeritte? başka yolu yokmudur ki?

  5. bahar hepi süper ellerine sağlık fikir istemişsin:eğer kudalelerin uçlarının çıkışmasını önlemek vede daha şık gözükmesini istiyorsan uçlarını V şekilde kesebilirsin…

  6. bahar hepi süper ellerine sağlık fikir istemişsin:eğer kudalelerin uçlarının çıkışmasını önlemek vede daha şık gözükmesini istiyorsan uçlarını V şekilde kesebilirsin…

    canım çok sağol beğenmene sevindim. haklısın V şeklinde kesip deniycem en kısa zamanda :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin