Poşetten sepete dönüşüm

-

renkli-posetlerden-sepet-yapimipoşet sepet 3

Pek çok dergide gördüğüm poşetlerden sepet örme çalışmasını ben de yaptım. Sonuç beklediğimden biraz farklı oldu ama kolumun ağrısına, parmaklarımdaki şişliklere değdi sanırım. Örgü çantası, gazetelik, saksı ya da ıvır zıvır şeyler koymak için çok uygun.

Özellikle farkllı firmaların poşetlerini kullanırsanız çok renkli bir sepetiniz olabilir. Yalnız dikkat edilmesi gereken tek şey ip olarak kullanılacak poşetlerin çok kalın ya da çok ince kesilmemesi.

6 yorum gelmiş

  1. mtnaz11

    Gerçekten çok başarılı.Ben de benzeri için aylar önce çalışmalara başlamıştım. Ama tığ ile bir türlü ilerleyemedim. Bir ara şiş ile bende denemeliyim.Sizinkini görünce tekrar heveslendim.Ellerinize sağlık

  2. Rengin Efendisi

    Çok teşekkür ederim ufudik ve cigdemcikk. Sevgili mtnaz11 kalın bir şiş kullanmak gerekiyor. İnce şişlerle örmek gercekten cok zor ve yorucu oluyor:)

  3. ufudik

    Ciğdemcik, bence de doğru olan bu zaten. Yeni ve hazır malzemeyle çalışmak zevkli ama asıl maharet eskileri de değerlendirebilmek diyorum zaten. Çok da yararlı hem de.Ben teşekkür ederim arkadaşım.

Bir Cevap Yazın