Pudra dantel süslemeli anne bebek hastane çıkış seti

-


Bugün romantik annelerimizin, duygu dolu prensesleri için yaptığımız bu seti paylaşmak istedim sizlerle. Yapım aşamasında çok titizlikle çalıştığımız bu modelimiz, klasik pembe renkten sıkılan kız annelerimizin gözdesi oldu. Hem zarif hem romantik bir anne&kız takımı hazırladık.

Pudra dantel süslemeli anne bebek hastane çıkış seti içinde bebeğin tulumu, zıbın, battaniye, önlük ve şapkasında kullandığımız dantelleri annemizin lohusa terliği ve tacında da kullanarak uyumu sağladık. Dantellerin şeklini bozmamak için titizlikle tulum ve zıbın üzerine uygulama yapılıp, dantellerin dikkat çekici olmasını amaçlayarak aralarında kristal taş kullanılmıştır.

Klasik pembe modellerden sıkılan kız anneleri için, şık ve zarif bir alternatif olduğunu düşünüyorum. Değişik renk ve süslemelerde erkek bebekler ve anneleri için de hastane çıkış setleri hazırlanabilir tabii. Umarım arayışta olanlar için bir fikir olur. Herkese kolay gelsin.
Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın