Pudra dantel ve çiçekli zıbın takımı

-

pudra-dantel-ve-cicek-suslemeli-kiz-bebek-hastane-cikis-takimlari
Herkese merhaba. Sizlerle farklı ve yeni bir çalışma paylaşmak istedim. Daha önce 3 parça tulum sette çalıştığım pudra dantel ve çiçek süslemesini 5 parça zıbın takımına ve abla anne tacına uyarladık. Anne abla ve bebek setimiz 8 parçadan oluşmakta. Alt üst zıbın takımı, şapka, önlük ve eldiven olarak. Takıma isteğe göre ekleme ve ilaveler yapılabilir. Zıbın setimiz bebeğimizin cildi için %100 pamuktur.

Bu setimiz için öncelikle süslemesiz boş zıbın takımına pudra dantelimizi elde dikiyoruz. Yakaya kol uçlarına ayaklara ve önlüğe. Daha sonra çiçek buketlerimizi oluşturuyoruz onları da gerekli yerlere monte ediyoruz. Son noktayı sıralı inciler ile yapıyoruz. Renkler tamamen zevkinize kalmış. Pembe mor kırmızı fuşya ne renk isterseniz çalışılabilir. Anne tacı, bebek saç bandı ve abla tacımızı da hazırlayınca takım tamamlanmış oluyor. Hastane de veya mevlütte anneler ve kızları tam takım görünecek :)

Diğer modellerim için bana buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar