Pudra fiyonklu kristal taşlı anı defteri

-

pudra-renk-fiyonklu-gelin-ani-defteri
Merhabalar herkese. Bu seferki çalışmam anı defteri. İster bebek anı defteri ister düğün anı defteri ister günlük olarak kullanılabilir. Süsü seven herkese hitap edebilecek bir çalışma. En önemli olan içine neler yazdıklarınız :)
Gelelim malzemelerimize; sert kapaklı bir defter, defteri kaplamak için yeterli kumaş ve süsleme malzemeleri, fiyonk inci dantel vs. Öncelikle bildiğimiz şekilde defterimizi kaplıyoruz. Kapakta kumaşın potluk yapmaması önemli. Burda el işçiliğiniz devreye giriyor. Defteri kapladıktan sonra dantelimizi monte ediyoruz. Sonra da hazırladığımız fiyonk ve kristal taşlarımızı incilerimizi üzerine monte ediyoruz. Süslemesi isteğe göre istenilen yoğunlukta yapılabilir. Tabii kalemi de unutmuyoruz, onu da kaplıyoruz ve süslüyoruz. İşte kaplamalı süslemeli anı defteri ve kalem takımımız hazır.

Diğer modellerim için bana buradan , buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar