Pazartesi, Nisan 24, 2017
Pudra tütü etek

Pudra tütü etek

1
Bu çalışmayı satın almak için ulaşabilirsiniz:

pudra-tutu-etek

Çok sevildi, çok beğenildi ve şimdi sıkça etrafta gördüğüm klasiklerim içine girdi prenses pudra tütü eteğim… İlk olarak kızım için yapmıştım ve sonrasında istek üzere yaptım ve listemde favoriler arasında :) Bu şık etekte 8 kat daha yumuşak olan hayal tül kullandım, böyle olunca alta astara gerek kalmıyor. Beli lastiklidir. Bel kısmında pudra saten kumaştan büyükçe fiyonk kullandım. Etek uçlarına Fransız gipür dantel kullandım. Tabii ki hepsi elde dikildi :)

Pudrayı sizler de benim gibi çok seviyorsanız bu renkten düşünebilirsiniz ya da farklı renkler tercih etmek isterseniz, tütü eteklerimi görmek ve bana ulaşmak için Bebek  Tasarım Ürünleri sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş
oznurr
Merhabalar ben keçe sevdalısı Öznur. Asıl mesleğim sınıf öğretmenliği ama hobilerim sanırım ağır basıyor. Bir işi sevmeniz çok önemli ve ben işimi çok seviyorum... Keçeleri yaparken bir sanatçının bitirdiği esere bakması gibi bazen bakmaya doyamıyorum... Sizlerin mutluluğunuza ortak olmak için ben buradayım. 10marifet'e beni sizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum...
Satış için ulaşabilirsiniz:

1 YORUM