Pazartesi, Ekim 24, 2016
Sarının Üstüne Lacivert Kondurmak

Sarının Üstüne Lacivert Kondurmak

28

tunik
Uzun zaman önce kestiğim, diktiğim fakat süslemesine bir türlü karar veremediğim tuniğimi dizi izlerken süsledim. Elimdeki sarı kumaşı bu şekilde değerlendirmek istedim. Üzerine ne renk bir şeyler yapsam, nasıl yapsam derken lacivert pek bir hoş geldi gözüme ve bu çıktı ortaya :)

tunik

tunik

tunik
Omuzları çok fazla düşüyordu ben de bunu engellemek için bu detayı yaptım, şimdi daha az düşüyorlar :)

28 YORUMLAR

 1. sarı en sevdiğim renktir hatta bugün sarı ip aldım, bilgisayarı açtım karşımda Şenay sarı giymiş hayırdır inşallah :) omuzları iyiki düşmüş çünkü düşmesin diye yaptığın süsleme çok güzel olmuş :) rengiyle, püskülüyle pek bir güzel olmuş ellerine sağlık :D sarı lacivert olmasının fenerbahçeyle bir ilgisi var mı acaba? iki renk çok yakışmış :)

 2. Açık açık zaten delikli bir kumaş file gibi onun için içinden mutlaka birşey giymek gerekiyor zaten omzumdan istemeden düşüyormuş hissi vermek için öyle yaptım yakayı… Ben düzeltiyorum o düşüyor gibi olacak :D

 3. Şenay eşine biraz şaka yapsaydın içine bir şey giymeden fotoğraf çekip koydum gibi ama tabi fotoğrafları o çekmediyse :) mayo üstüne de kullanılabilir deniz kenarında :)

 4. Ne tuhaf Türkiye’nin farklı illerindeki insanlar bir adreste aynı zaman da buluşuyor :) farklı hayatlar 10marifette bir mozaik oluşturuyor :)

 5. shane teşekkür ederim :) Diziler başka türlü çekilmiyor zaten …
  Zulaltan çok güldüm vallahi :) Başlarda kendi fotolarımı koyduğumu duyunca tepki göstermişti neden diye baktı kadın günü gibi burası içi rahat şimdi. İşkillendirmemek lazım diye düşünüyorum :) Fotoları o çekmedi ama artık her koyduğum şeyii de takip edemiyor adam, elimde hergün başka birşey, hızıma yetişemiyor aynı evde :)

 6. :( ama ama bu fener bahçeli olmuşş ? Yakıştımı heç :(

  GALATASARAY’Lı Biri Olarak Çokk Beğendimm :)

  Püküller Bana Göre Değil yaLniz:)
  Güle Güle Giy :)

 7. Teşekkür ederim _melek_
  Püskülleri yapmadan önce o kadar şekil yapıp bozdum ki, çiçekler yaptım tığla altına beğenmedim, tığla püskül yapayım dedim o hiç olmadı, boncuk falan dedim çok şıngırdar onun çin püsküller çok sindi içime :)
  Renk konusuna da gelince benim elimde bu iplerin neredeyse her rengi var hepsini attım üstüne sarı bluzun fakat lacivert yakıştı, sanki diğerleri olmadı lacivert gibi :)

 8. fanatık bır besıktaslı olarak hıc sevmedıgım renklerle yapılmış bu tunıgı cok begendım:))) sen ne yapsan harıka bısey cıkıyo ortaya arkadasım…

 9. sarı-laci görünce dayanamadım işte benim renklerim :)) bu iki renk biraraya gelirde birde marifetli bir bayanın eline gecerse sonuc bu tabii; harika olmus ellerinize saglık

 10. Serpilcim özlemişim yorumlarını kıs :) Çok şükür geldin yorumlarınla birlikte :)

  fblinil :) adından da anlaşılacağı üzre senin renklerinmiş gerçektende :) Güzel yorumun için teşekkür ederim ayrıca :)

 11. futbol konusunu erkekler bu kadar zarif konuşur mu dersiniz ? kadınlar erkekler kadar fanatik değil ,gördüğümüz gibi arkadaşlık fanatiklikten baskın çıkıyor :)

 12. bu tuniğe yorum yapmayı reddediyorum :) – aslında o kadar fanatik değilim ama kocam o kadar fener fanatiği kiiii… artık fenerden nefret ediyorum diyebilirim :) – tunik güzel olmuş tasarım harika olmuş demek isterdim ama….. :)

 13. işte bende o erkeğin karısı olarak sevmiyorum artık o takımı…. beni buna iten utansın :) kumam gibi fener…. yok yok o benden önce de varmış ben onun kuması gibiyim :)

 14. Hahahaha :D Kuzuuummmmm sen de katılsana ona o zmaan :D Biz de o malum maçlar olunca evde çıt çıkmaz :D Kuşu tıkarız Eceye odasında çizgi film açarız ffalan :D Hayat durur maç başladı diye tepki bile vermez etrafa çünkü tüm duyularıyla maçta oluyor :D Bende kızıyorum ama çözüm olmuyor tabiki bende katılıyorum kuzum :) Dene dene :D
  Ayrıca söylemek isteyip söyleyemediklerini anladım :D

 15. bütün evlerde durum aynı demek. abim de fenerli televizyonun önünden geçmeyecen fener maçı varken, fener yenilirse yandın tüm gün sinirli dolaşır :)