Şeker şekerlik

-
şekerlik
şekerlik

Bu şeker şekerlikten ben de isterim. Rengi de çok hoş seçilmiş ama daha dik durması için kolalanması lazım galiba. Ben çok küçükken yapılırdı bunlardan, annemin arkadaşları yaparlardı. Hatta belki de daha güzelleri olurdu. Neyse yeniden hatırlayalım dedim.

8 yorum gelmiş

 1. pharmacid[pilli_silinen_hesap]

  Gönüller bir olunca,isimler de bir oluyor,sevgili arkadaşım.Benim de plastik çikolata kutularından yapmış olduğumşeker şekerlikler başlıklı yazıma da konu ettiğim şekerliklerim vardı.Birisinde yumurta kabukları,diğerinde bulaşık süngeri ve tüller kullanmıştım.Hoş bir nostalji olmuş sizinki de.

 2. pharmacid[pilli_silinen_hesap]

  Canım benim niye alınayım,hitabetin sevgi dolu ve dostça olan her türlüsü hoş gelir insana.

 3. Avatar photo

  ama şimdi olmuyo böyle ben kıllanırım lafın başını yazacak kadar cesaretliysen sonunda söyle yok öyle şimdi yazacaktım vazgeçtim mreka sardı beni

 4. Avatar photo

  cesaretle alaksı yok olayın. ben bu tip çok basit çalışmalrı beğenmiyorum. tamam, tamam burası amatörlere hitap eden bir site diyeceksiniz, anlıyorum. bu benim şahsi fikrim. beğenen beğenir şapka çıkarırım.

 5. Avatar photo

  yok canım beğeni meselesi haklısın kaba bir dil kullanmadıktan sonra beğenmeme eleştirme hakkına sahibiz nedir yani hep “aman ne güzel” “tebrikler” demek durumunda değiliz ki…..hatta eleştiri düzgünse kişiyide yönlendirebilir olabilir bende başka bişey sandımdı.

 6. Avatar photo

  efendim görüldüğü üzere ben beğenmemişim ve dolayısı ile yorum bile yazmamaışım..böyle yapmak ta çözüm olabilir canbug kardeş..ama oldu mu şimdi? böylelikle yorum yazmış oldum..olsun..

Bir yanıt yazın