25 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  evet bende kullanışlı olmaz diye düşündüm hatta tepsiye koyarken zorlanırız dedim ama yaptıgımdan beri 2sini kullanıyorum. gayette kullanışlı oluyor. şimdi yemek takımıma uygun tüllerle kendi bardaklarımı süslüycem:)))))

 2. Avatar photo

  Kuzenim doğumunda hastanede, bir de bebek mevlütunde bunlarla şerbet dağıtmıştı. Servis sırasında fırlatıp atacaktım. Çıkar bardağı yıka, tak. Söylene söylene bir hal oldum. Sonra ondan gören kardeşim de aynını istedi. İşim olmaz valla dedim. Gıcık oldum, zaten lohusa şerbeti de sevmem. Bak yine anılarım tazelendi.

 3. Avatar photo

  sesiber inanki ben gıcık olmuycam senin gibi servis yapılırken. ben logasa olucam o sırada ama bu yazdıklarını kız kardeşim görmesin.

 4. Avatar photo

  çok şirinmiş.orece yemek takımıyla da güzel olur bence. ama önündei bebek olmadan.misafir geldiğinde ya da özel bir günde hoş olur.ben de seviyorum böyle süslü şeyler.

 5. Avatar photo

  bir de senin bu hazırlıklarını gördükçe bebek yapasım geliyor.öyle özenlisin öyle cici şeyler hazırlıyorsun ki .ama daha düşünmüyoruz bebiş.

 6. Avatar photo

  minnoşum herşeyin hayırlısı ama inşallah sende tadarsın bu duyguyu. ama sunu söyleyim şimdide yapsan 5 yıl sonrada keşke daha önce yapsaydım diyceksin. sesibercim valla öyle olucak hayırlısıyla. nazesen evet bunlar lohosa şerbeti ve bebek mevlütü şerbeti için.

 7. bende oğlumun bebek mevlidinde bu bardaklarla loğusa şerbeti dağıtmıştım ama benimki kısa kadehlerdendi,daha şık duruyor,kadehin belinde de süsü vardı,hem tutarken parmakların altında kalıyor rahatsız etmiyor,tepsiside süslüydü,takımdı,çok güzel duruyor bence, kokoş şeyler…:))

 8. Avatar photo

  teşekkür ederim sağ ol . valla öyle neler yapmışlar bunları gördükçe bebek doğduktan sonra meslek degiştirmek geliyor.

 9. Avatar photo

  Bende ilk defa gördüm. 2 kız çoçuğum var. Yastıkları ,sepetleri , şekerleri tamamdı da. Bardak eksik kalmış. Kusura bakmayın ama bardak içinde bir doğum daha yapamam. Elinize sağlık çok güzel olmuş. Sağlıkla kullanın.

 10. Avatar photo

  töbeeee yarabbım daha nelerrr göreceğim yaaa…. benim bu bardaktan heberim yokkkk… dünyaya erken gelebilmişim, ne diyemmm

Bir yanıt yazın