seyahat seti

-

Hiç bu kadar sade ve şık bir set gördünüz mü?Boyun yastığı,uyku gözlüğü ve bagaj etiketi ile tam bir yolculuk seti.Önce kitap ayracı zannetmiştim bagaj etiketini.Yolculukta kitap okurken lazım olur diye:))Ben seyahattede şıklığımdan vazgeçmem diyorsanız veya sadece ilham alıp bu kolay modeli başka yerlerde kullanmak isterseniz buradan alalım sizi……

21 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  pinkly beğenmene sevindim canım:)ayme bu ince ayrıntılar değilmi bu hayatı güzel kılan:))(şiir gibi oldu:))

 2. Avatar photo

  kesinlikle:) ki bu sitede bulunmamız bile güzel ayrıntıların keyfi için yaşadığımızın bir sebebi;)

 3. Avatar photo

  evet ayme sana katılıyorum.burada hepimiz aynı şeylerle mutlu olduğumuz için biribirimizi anlıyoruz.gerçek hayatta aynı şeylerden hoşlanan kaç arkadaş bulabiilriz ki dimi:))belinda beğenmene sevindim canım.maviişim evt bende yoyocuyum:))onun için bu sette çok hoşuma gitti.kolay ve güzel bir süs yoyo.her yere yakışıyor:))farfincan beğenmene sevindim.hem kolay hem şık bencede:)yolculuktada kokoşluğu elden bırakmamak lazım dimi:)

 4. Avatar photo

  aslım ve nes rica ederim beğenmenize sevindim.favori yapmışmıydı yoyo.hatırlıyamadım.yoyoda önemli olan yuvarlağın düzgün kesilmesi maviş.bide kenarını kıvırıp dikerken eşit olmalı sanırım.ilk yaptıklarım benimde çok yamuk olmuştu.kalp şekline dönüşen bilem oldu:)ama yaptıkça insan nasıl düzelteceğini fark ediyor sanırım.bence pes etme maviş.senin elinden ne kurtulmuşki yoyo olmasın:))

 5. Avatar photo

  cnm beni gaza gtirme yoyodan yatak örtüsü yaparım dermişim:))))))))))evt dolunaycım sorun yuvarlakta :Dfavorim denemedi hiç sadece yoyo krizine girmişti bi gece uykusu kaçınca nerde yoyolu yazı varsa çıkarmıştı:))))))))))

 6. Avatar photo

  .gerçek hayatta aynı şeylerden hoşlanan kaç arkadaş bulabiilriz ki dimi:))

  ben mesela bulamam hiç:)) çoğu insana saçma geliyor bu yaptıklarımız..

 7. Avatar photo

  valla maviiş elin bi alışsa ve birazda büyük yuvarlaklardan olursa çook güzel olur yatak örtüsü.yoyo alışınca kolaydır.favorde bulaşmış bu yoyoya bi ucundan yakında yapmayada başlar:)vet ayme kesinlikle bir iki defa ilk amigurumileri keşfettiğimde komşu gezmelerinde çocuklara haycancıklar ördüm.herkes deli demedi ama demiş kadar oldu.”bunlarla nasıl uğraşıyorsun.ben olsam hayatta yapmam”:))bi daha komşuların yanında iş yapmaya tövbe ettim:))aman anlamasınlar boş oturup laklak yapmaktan burada bi şeyler öğrenmek bence daha iyidir dimi:))onlar yapamıyo ya kıskanıyorlar bizi:))

 8. Avatar photo

  dolunaycım ben de bi kere misafirlikte yaptığım minyatür koltuğu iş olarak götürmüştüm.. saçmalığımdan ,deliliğime demediklerini bırakmadılar.. bir daha görmedim o insanları .ve mahalleyi. ne ? neden? boşuna uğraş.. saçma..ne işe yarıcak? gibi konuşmalar beni deli etti. ama böyle mutlu oluyorsaaak yapacak bii şeyy yok:D adı üzerinde HOBİ:))maviişim yap sen ben yardım ederim.. gözün korkmasın;)

 9. Avatar photo

  teşekkür ederim düşünmen yeter.yapılacaklar listemiz malum uzuuuuun.bir gün sıra gelirse yoylu yatak örtüsüne yaparken söyleriimm:)

Bir cevap yazın