Perşembe, Ekim 27, 2016
Sıcacık Boyunluğum

Sıcacık Boyunluğum

16

Boyun ağrılarımdan dolayı kaslarımı sıcak tutmak için ördüğüm bir model. İyiki de örmüşüm valla çok sevdim. Daha detay fotolar ve yapılışı için bloguma bir tık

16 YORUMLAR

  1. Ben buna yorum yazmıştım, tekrar yazayım gitmemiş, dün televizyonda kışın böyle rahatsızlıkların arttığı bol bol sıcak tutmak gerektiğini söyledi bir doktor. Çok iyi yapmışsın Bahar. Ellerine sağlık, fotoğrafta örgü dergilerinden gibi durmuş.

  2. canım benim yorgun baharım bu modeli görmüştüm ama senin elinde senin üzerinde ayrı şekil almış.. şimdi yapmaya karar veriyorum verdim.. alize batik bir iğim var ondan ne yapsam diye düşünüyorum.. tamam işte buldum senin sayende.. akşam evde hemen başlarım.. ne olsa başlamak bitirmenin yarısır boşa dememişler :))ben başlayayım da ne zaman biterseee!!!

  3. gulseyhan sağolasınçelebim sendeki lanagold mu ? bu superlana maxi yani biraz daha kalın lanagoldtan belki senin ipin ince düşebilir. ama tavsiye ederim çabuk bitiyor ve çok havalı :)))

  4. Ellerine sağlık sevgili baharcıgım,çok güzel olmuş ve normal atkıdan daha kullanışlı ben de örüp örüp kullananlarıdanım bir tane elimde var ama ne zaman biter bilmem herkese tavsiye ederim özellikle çocukları olanlara :))

  5. sağol fiammacığım bencede şal ya da atkı gibi toparlamak zorunda kalmıyorsun düğmeliyorsun o kadar. kendim yaptım diye söylemiyorum çok kullanışlı:)))