SICACIK HIRKA MODELİ

-

Kızıma 4 yaşında iken ördüğüm ve hala da giydirmekte olduğum tunus işi hırkam burda…..

6 yorum gelmiş

 1. SEMYIL

  canım ne güzel örmüşsün.o inci düğmelerlle de( inci de favorimdir herzaman) çok asil olmuş.ellerine sağlık.

 2. asyayaren

  teşekkür ederim semyıl abla. galiba geçenlerde embirin dediği çok doğru:)))kendi el emeklerimiz olunca 1-2 yorum ama değişik sitelerden link verme olunca sınırsız yorum alıyoruz :((

 3. kondor

  bende neduk gibi ona takıldım 4 yaşında ördün kız galiba 7 yaşında kız mı büyümedi hırka mı sünüyor. Demek siz böyle zengin oldunuz anladım?dur anlatasım geldi.Bir eteğim vardı ekosi ne kadar giydiysem yıllar sonra ablamın kızında gördüm. Model değişmiş yeniden giyiliyor.Ama aradan geçmiş 10 yıl. Sonra yeğen büyüyünce etek onun yeğenine sonrada küçük yeğenine geçmiş. Anam kumaş halen sağlam.Sonra etek anneme geri dönmüş. Ay bi bakarım kızımın bebeğine etek olmuş küçüktülerek ya pes dedim Anne nasıl zengin olduğunu anladım. Kadıncağızın üzerine kımık kadar tabulu mal yok bu arada. Annemin cevaba her zaman sabittir.” ben o kadar tutmasam haliniz ne olurdu anlayın” oyy anam oy yahu ne çok yazdım ben.

 4. asyayaren

  Benim kızım da ortaokula başladığı etekle liseyi bitirdi.Kız uzadıkça eteğini uzattık.Toplam 2 ceket giydi.Ondan arttırdıklarımızla oğlana her sömestr yeni pantolon, ceket aldık.

  Bir eteğim vardı ekosi ne kadar giydiysem yıllar sonra ablamın kızında gördüm. Model değişmiş yeniden giyiliyor.Ama aradan geçmiş 10 yıl. Sonra yeğen büyüyünce etek onun yeğenine sonrada küçük yeğenine geçmiş. Anam kumaş halen sağlam.Sonra etek anneme geri dönmüş. Ay bi bakarım kızımın bebeğine etek olmuş küçüktülerek ya pes dedim Anne nasıl zengin olduğunu anladım. Kadıncağızın üzerine kımık kadar tabulu mal yok bu arada. Annemin cevaba her zaman sabittir.” ben o kadar tutmasam haliniz ne olurdu anlayın” oyy anam oy yahu ne çok yazdım ben.

  biri bana cimri mi dedi:))))yapma nedret abşlam yaw……eski örneklerimi çıkarttım bir iki tane ama yenilerde var aralarında. mesela şimdi ördüğüm var bitsin onuda ekleyecem . işten yeni çıktığımda ördüğüm de var onuda ekliyim.üstümde çekmek istiyorum da ondan hep geç kalıyorum…

 5. esinsel

  güldürdünüz beni sağolun arkadaşlar.nedense bazı giysiler böyle yıllarca giyiliyor işte.güzel birşey aslında.

 6. asyayaren

  şaka takıldım nedret ablam ben …şu büyümeyen çocuklara imreniyorum valla..benim kız aldı başını gidiyo. şu an bire gidiyor kilosu 34 boyuda 1,38 beni geçecek 2 sene sonra:)))) artık büyüklerim reyonundan giyiniyo.benimde 4 yaşından beri giydiriyom dediğim o zaman büyük örmüşüm de şimdi tam oluyor:))))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin