Sürpriz mesajlı amerikan servisler

-


Sürpriz mesajlı amerikan servisler. Kim sürpriz sevmez ki?
Bu amerikan servisler sürprizlerden hoşlanan herkesin masasına neşe katacak. 30*45 ölçülerdeki doğal görünümlü amerikan servislerin üzerini YOU ARE HERO, YOU ARE FUNNY, YOU ARE QUEEN, YOU ARE KING ve daha fazlası mesaj seçeneği ile süsledik. Siz neşenize göre bambaşka kelimeler de seçebilirsiniz elbette. Harf baskı ile kumaş üzerine yapılan yazılar, naturel görünümle çuval kumaş ile harika bir kombin oluşturuyoruz bizce. Her renk yemek takımı ile uyumlu olabilecek modeller. O yüzden hediye olarak da sevdiklerinize böyle sempatik yazılı amerikan servis modelleri götürmeyi düşünebilirsiniz.

Hem keyifli yemekler yemek, hem de sevdiklerimizin hayatımızdaki yeri ve önemini bir kez daha vurgulamak için bundan daha eğlenceli bir yol olamaz.
Tabağın altında kalacak o tek kelime, tabağı kaldırdığı an neler neler ifade edecek göreceksiniz!

Sürpriz mesajlı amerikan servisler ve daha fazlası için instagram profilimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Goodish

üniversiteden beridir dostulugunu sürdüren iki arkadaş olarak çıktık bu yola. birlikte yemek-içmek, masa başlarında sohbet etmek, sınavlara hazırlanmak gibi büyük zamanlar harcadık şimdiye kadar. ve birgün dedik ki biz birlikte neden anladığımız,eğitimini aldığımız işimizi yapmıyoruz? neden bunu keyifli hala getirmiyoruz? neden insanlarında sevdikleriyle keyifli masalarda, özenli mutfaklarda vakit geçirmelerine yardımcı olmayalım? neden bir alternatif olmayalım ki ev tekstiline? GOODISH böyle başladı. bu iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın !   sevgiler, GOODISH