Sürpriz mesajlı amerikan servisler

-


Sürpriz mesajlı amerikan servisler. Kim sürpriz sevmez ki?
Bu amerikan servisler sürprizlerden hoşlanan herkesin masasına neşe katacak. 30*45 ölçülerdeki doğal görünümlü amerikan servislerin üzerini YOU ARE HERO, YOU ARE FUNNY, YOU ARE QUEEN, YOU ARE KING ve daha fazlası mesaj seçeneği ile süsledik. Siz neşenize göre bambaşka kelimeler de seçebilirsiniz elbette. Harf baskı ile kumaş üzerine yapılan yazılar, naturel görünümle çuval kumaş ile harika bir kombin oluşturuyoruz bizce. Her renk yemek takımı ile uyumlu olabilecek modeller. O yüzden hediye olarak da sevdiklerinize böyle sempatik yazılı amerikan servis modelleri götürmeyi düşünebilirsiniz.

Hem keyifli yemekler yemek, hem de sevdiklerimizin hayatımızdaki yeri ve önemini bir kez daha vurgulamak için bundan daha eğlenceli bir yol olamaz.
Tabağın altında kalacak o tek kelime, tabağı kaldırdığı an neler neler ifade edecek göreceksiniz!

Sürpriz mesajlı amerikan servisler ve daha fazlası için instagram profilimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

iki arkadaş olarak başlayıp daha sonra yolları ayıran Goodish, çok sevilen handmade damacana kılıfları serisi ile faaliyetlerine devam ediyor. Hem de Elif'e karnındaki minik ortağı Nil de eşlik ediyor :) Her bir üründe onun da emeği var sayılır :) iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın ! sevgiler, GOODISH