Çift taraflı slogan baskılı amerikan servisler

-


Çift taraflı, slogan baskılı amerikan servisler. Sofralara kişisellik, sadelik ve güzellik katmak için kullanabileceğiniz doğal görünümlü, çift taraflı kullanıma uygun amerikan servisler hazırladık. Bir tarafı çuval kumaştan, diğer tarafı pötikareli dikilen amerikan servis modelleri harf ve kelime baskılı olarak hazırlanıyor.
İstenilen kelimeler ve mesajlar yazılarak kişiselleştirilebilir. Diğer yüzü için kumaş renk ve alternatiflerimiz de var. 30X45 ölçülerdeki bu amerikan servislerin her biri masanız için ayrı bir anlam ve neşe olacağa benziyor.
Çift taraflı amerikan servisler elde yıkanabilir ya da çamaşır makinesinde hassa programda yıkamak mümkün.
Amerikan servis ya da runner modelleri hem şık duryor hem de kullanması büyük kolaylık. Üstelik masanızı da koruyorlar. Hem kendiniz için hem de sevdiğiniz dostlarınız için alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

iki arkadaş olarak başlayıp daha sonra yolları ayıran Goodish, çok sevilen handmade damacana kılıfları serisi ile faaliyetlerine devam ediyor. Hem de Elif'e karnındaki minik ortağı Nil de eşlik ediyor :) Her bir üründe onun da emeği var sayılır :) iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın ! sevgiler, GOODISH