Çift taraflı slogan baskılı amerikan servisler

-


Çift taraflı, slogan baskılı amerikan servisler. Sofralara kişisellik, sadelik ve güzellik katmak için kullanabileceğiniz doğal görünümlü, çift taraflı kullanıma uygun amerikan servisler hazırladık. Bir tarafı çuval kumaştan, diğer tarafı pötikareli dikilen amerikan servis modelleri harf ve kelime baskılı olarak hazırlanıyor.
İstenilen kelimeler ve mesajlar yazılarak kişiselleştirilebilir. Diğer yüzü için kumaş renk ve alternatiflerimiz de var. 30X45 ölçülerdeki bu amerikan servislerin her biri masanız için ayrı bir anlam ve neşe olacağa benziyor.
Çift taraflı amerikan servisler elde yıkanabilir ya da çamaşır makinesinde hassa programda yıkamak mümkün.
Amerikan servis ya da runner modelleri hem şık duryor hem de kullanması büyük kolaylık. Üstelik masanızı da koruyorlar. Hem kendiniz için hem de sevdiğiniz dostlarınız için alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Goodish

üniversiteden beridir dostulugunu sürdüren iki arkadaş olarak çıktık bu yola.

birlikte yemek-içmek, masa başlarında sohbet etmek, sınavlara hazırlanmak gibi büyük zamanlar harcadık şimdiye kadar.

ve birgün dedik ki biz birlikte neden anladığımız,eğitimini aldığımız işimizi yapmıyoruz? neden bunu keyifli hala getirmiyoruz? neden insanlarında sevdikleriyle keyifli masalarda, özenli mutfaklarda vakit geçirmelerine yardımcı olmayalım? neden bir alternatif olmayalım ki ev tekstiline?

GOODISH böyle başladı. bu iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın !

 

sevgiler,

GOODISH