Tasarım punch çanta

-


Bu çalışmam kişiye özel yapılmış tasarımlardan sadece bir tanesi. Özenle ölçülüp her ayrıntısını ince ince yapıp tamamen her aşaması el emeği ile üretilmiştir. Hazır duck keten kumaşı kullandım. Yünlerim de pamuk ve organik iplerden oluşmaktadır. Yaza girerken bu canlı renklerle biraz içimiz açılsın, günümüz renklensin istedim. Boyutları 25*15cm olacak şekilde ayarlandı. Çantada hazır olarak kullandığım sadece çanta askısı mevcuttur.  İçerisinde astar mevcuttur. Görseldeki üründen siz de sipariş verebilirsiniz.


Instagram sadece ürünlerimi sırayla sergilediğim sayfam. Hepsi orada değil tabii ki. Paylaşımlarım sırayla devam edecek. Şu an sadece bu çantayı paylaşıyorum. Fakat daha ürün seçeneklerini görmek için hepsiburadadan sayfamı ziyaret edebilirsiniz.


Bu da örnek bir kırlent kılıfım. Hala stokta bulunmaktadır. Çocuk odası için özenle hazırlandı. Modaya uymayı da unutmadan güzel üretimler yapmaya seve seve devam ediyoruz.

Aşağıda profilimde bana ulaşabileceğiniz linkler mevcut.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Aslında 12 senelik bir Kişisel Spor Eğitmenliği mesleğim vardı yaptığım. Pandemi ile beraber hobi olarak yapmaya başladığım Punch işlemesini hiç bırakmadım ve artık kişiye özel tasarımlar yapmaktayım. Bunların içinde Kırlentten tutun tokaya magnet'e kadar hatta çocuk odalarına özel yastık ve tablolar da dahil. Çalışmalarımı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım.