Boncuk İşleme

Boncuk işleme örnekleri ve modelleri, hepsi el emeği göz nuru nakış teknikleri ile yapılmış yüzlerce farklı boncuk işi modeli.

Boncuklu dantel, boncuklu nakış, boncuk dantel, boncuk işleme havlu kenarı örnekleri, boncuk işlemeli elbise, kumaşa kum boncuk işleme, pul boncuk işleme modelleri, boncuk işleme havlu modelleri, kum boncuk işleme teknikleri, kumaş üzerine boncuk işleme tekniği gibi pek çok bilgi, nakış videoları ve anlatımlı yöntemler için sizi bu sayfalarda gezmeye davet ediyoruz. Boncuk örme örtüler, minik boncuklarla zenginleşen nakış modelleri, boncuk işlemeli panolar, yazmalar, boncuklu bohçalar, havlu kenarları, hepsi bu sayfalarda sizi bekliyor.

Boncuk İşleme Desenleri, Modelleri, Örnekleri

Pul işleme ve boncuk işleme, sunduğu geniş renk seçenekleri ve oyuncaklı yapısıyla, oldukça tercih edilen bir nakış tekniği diyebiliriz.Binlerce minik boncukla kocaman bir dünyanın kapıları açılıveriyor önümüze. Biraz da sabır işi tabii. Değişik kumaşlar üzerine, örtülerin, yazmaların kenarlarına işlenen mini mini boncuklarla çok hoş işler çıkar ortaya. Boncuk işi sevenler için marifetli ellerin yaptığı boncuk işleme modellerine bir göz atalım beraberce aşağıda!

Önce bir boncuk işleme videosuna bir bakalım mı?