İğne Oyası

İğne oyası dünyanın en zarif işlerinden biri. Burada siz sevgili marifetli hanımlar için kolay iğne oyaları, boncuklu iğne oyası modelleri, örnekleri, iğne oyası nasıl yapılır tarifleri, videoları, oya örnekleri yer alıyor. İğne oyası havlu kenarları, yemeni kenarları, yazma modelleri, iğne oyası kenar dantelleri, iğne oyası takılar, dekoratif süslemeler… 2018 iğne oyası modelleri de eksik değil; çünkü iğne oyasının modası asla geçmez, ama küçük güncellemelerle gündeme ayak uydurur. Biz de bayılırız.

İğne oyası teknikleri nelerdir, en basit iğne oyası yapılışları nasıldır, bunları da sayfalarımızdaki videolarımız ile göstermeye çalıştık, çalışıyoruz. Umarız faydası olur sizin için.

İğne Oyası Modelleri, Örnekleri, Anlatımları

Çeyizlerin vazgeçilmezi iğne oyalı havlular, bohçalar, yemeniler; üzeri iğne oyası ile süslü panolar, takılar, kolyeler, gözlük askıları; iğne oyası ile yapılmış çok yaratıcı objeler bile var sayfalarımızda, gezince anlayacaksınız. İncecik ipler ve sıradan bir iğne ile ne güzellikler çıkarılabiliyor ortaya, bazen inanamıyoruz. İsterseniz sayfalarımızdaki faydalı iğne oyası vieolarımızdan biri ile başlayalım güzel gezimize: