Cumartesi, Ekim 29, 2016

Toka Dolabımızı Kendimiz Yaptık

11

geri dönüşüm
Çatal bıçak takımının çekmeceli dolabını, eski evimde bir arkdaşım atılmak üzere binanın holüne koymuştu, kıymadım atılmasına bir işe yarayabiliridi bir gün. Ve de çok hoş, kullanışlı, kızımın da çok işine yarayan bir çekmeceli komidin haline dönüştü. Sahibi arkadaşım bunu görse attığına pişman olur muhtemelen ;)


ilk çekmecemizde taçlarımız var. Bu taçların bir kısmını ben yapmıştım :)

geri dönüşüm

geri dönüşüm
Daha fazla görsel ve yapılış hikayesi için bloguma buyrun.

Paylaş
zynpbozyurt
Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

11 YORUMLAR

  1. Hakikaten atılır mı oooooo yazık yazık :) Güzel bir değerlendirme olmuş ama ben bu tokaları ne kadar düzenlesem düzenleyeyim bir süre sonra hepsi karmakarışık oluyor :) O konuda özel bir yeteneğim var galiba :)

  2. Ellerinize sağlık. Çok güzel olmuş. Küçük bir de öneri: Kartondan yapacağınız minik kutuları ya da atılacak ilaç,krem kutuları vs. kullanarak bölmeler yaparsanız içi de hep düzenli kalır. Ben tüm çekmecelerim için kullanıyorum. Çok kullanışlı.

  3. süper fikir çook saoll..
    daha bugün bi sitede hazır yapılmışı var çekmece içi düzenleyici adı altında
    onu satın almak için bakınıyodum :)
    almam artık kutuları biriktirip kaplarım dediğn şekilde kullanırım süpersinn..