UZUN KOLLU BLUZ ASKILI BLUZ OLDU

-

Bu bluzum merserize ipten el örgüsü file uzun kollu bluzumdu. Ama ben uzun kollu olduğu için kullanamıyordum. Ben de kollarını çıkarttım. ön ve arka kısmını da göğüs altına kadar söktüm. Ve ordan yukarısına şiş takıp büstiyer üstü gibi düz örgü ördüm. İki göğüs kısmının ortasınada aynı ipten çiçek yaptım. Yapılış aşamalarını fotoğraf makinam o an için olmadığından çekemedim. Yine bu da izinde iken yaptığım çalışmalardan biri. Artık bu bluz kızımın oldu. Kol kısımları da bolero olmak için bekliyor. Onu da yapınca paylaşacağım sizlerle

ilk hali
ilk hali

yakın hali
yakın hali
yeni hali
yeni hali

8 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  tşk ederim embir beğendiğin için sırada birde portmanto var bakalım yayaınlanacakmı sanırım linkte problem varmışta oda çok güzel oldu eminim beğeneceksin :)

 2. Avatar photo

  hııııı portmantoyani böle işte hani üstümüzüdekileri asıyoruz yaaa genelde dış kapının orda olur ama benimki ayaklı değil duvara monteli aman abartmayım bu seferde beğenmezsiniz bende kendime gelin güvey almyaım :))))öle bişi işte:)))

 3. Avatar photo

  Portmantonun ne demek olduğunu açıkladığın için teşekkür ederim :)) Duvara monte ayaklı fark etmez yapmışsın ya sen ona bak.

 4. Avatar photo

  Portmantonun ne demek olduğunu açıkladığın için teşekkür ederim :))

  yok ben portmanto diyince böle çok ahım şahım bişi yapmışım gibi söledim de dedim abartmıyım kendi çapınbda bişi işte diye şeeetim :)))

 5. Avatar photo

  çok güzle olmuş = ) Ben de eski giysileri yenilemekten büyük keyif alıyorum! Herkese tavsiye ederim! Hem kendi emeğiniz ile birşeyler çıkıyor ortaya, hem de bütçeye bir hafiflik geliyor! = )

Bir yanıt yazın