Vintage temalı düğün albümü – scrapbook

-

scrapbook-vintage-dugun-fotograf-albumleri
Vintage temalı düğün albümü, scrapbook tekniği ile hazırlandı. Masallara ve çizgi filmlere bayılan Ayşe Hanım ve eşi için hazırladığım bu albüm, sahiplerine çoktan ulaştı ancak paylaşmam tam olarak 6 ayımı aldı:)
Albüm büyük boy, 25cm*25cm ebatlarında, 6 yaprak 12 sayfadan oluşuyor. Başta da dediğim gibi masal seven bir çift için bu albümde kullanmak üzere “bir varmış bir yokmuş” diye başlayıp “biz çıkalım kerevetine” şeklinde biten (tabii ingilizce olarak), prensler, prensesler, öpücük bekleyen kurbağalarla dolu, kendinden simli ve yer yer kabartmalı bir kağıt serisinden daha iyisi olamazdı.

Albümü bir sayfa interaktif, diğer sayfa cep olacak şekilde çalıştım. İnteraktif sayfalar iç içe geçmiş pek çok sayfadan oluşan kısımlara deniyor. Ya da tek bir sayfada 9 fotoğrafı yerleştirebileceğiniz sürprizli bir bölüm olarak da düşünülebilir:)

Çalışması son derece eğlenceli olan bu albüme ilişkin diğer detayları incelemek için blogumu ziyaret edebilir, youtube kanalımdan albümün videosunu izleyebilirsiniz.

scrapbook-vintage-dugun-fotograf-albumleri-2

scrapbook-vintage-dugun-fotograf-albumleri-4

3 yorum gelmiş

  1. Bahar hanım merhaba albümlerinizi detaylı şekilde inceledim hepsi birbirinden muhteşem. Ben sadece iki şey sormak istiyorum acaba sayfaları nasıl yapıştırıyorsunuz? İkincisi de ben İstanbul da scrapbook malzemesi satan bir yer bulamadım malesef nereden temin ediyorsunuz?

Bir yanıt yazın