yalancı bebek şekeri

-
bebek şekeri
bebek şekeri

Bebek için hazırlıklıklar tamamlanmak üzere diyip duruyorum ama sürekli yeni bir eksik çıkıyor.. Bebek şekerlerim hazır olmak üzere ama maksat çeşit olsun diye bir de yalancı bebek şekeri yaptım. Hepsi artık keçelerden değerlendirildi o yüzden çok mutluyum:) arkaları mıknatıslı. Foto kalitesi çok şahane olmadı…Arkalarına bir de çikolata ekledim mi tamam olacaklar.

bebek şekeri
bebek şekeri

8 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Çok güzellerrrr, harika görünüyor, ellerine sağlık. Az kaldı galiba heyecan başlamıştır :) Bu süsler çok güzel olmuş hem hekese birer hatıra kalır, iyi düşünmüşsün diğer çıukulatalar yeniyor üstünüde bir yere koyamıyorsun ben de öyle olmuştu bu daha kullanışlı olmuş…

 2. Avatar photo

  çok güzeller işte niye yalancı olsunmuş,gayette sahici sahici bebek şekeri bunlar,ellerine sağlık ne sabırlısın ben bir tane yapsam sıkılırım:)

 3. Avatar photo

  iyi günlerde sağlıklı,mutlu ve analı babalı büyüt bebeğini,ve allah kurtarsın kolaylık,ömürler versin arkadaşım:))

 4. Avatar photo

  İyi dilekleriniz ve yorumlarınız için çok teşekkürler.. asıl şekerlerimi görünce de çok beğeneceksiniz ama heyecandan olsa gerek bu sıralar teknolojik yıkım yaratıyorum etrafımda. önce ekmek yapma makinem, sonra kamera, sonra klavye ve derken fotograf makinemi bozdum… bilgisayarı açarken korkar oldum:)elim ayağım rahat durmuyor..şekerlerden isteyen olursa haber verin… kocaman göbeğimle pek hareket edemediğim için elimi oyalayacak iş lazım bana:)

 5. Avatar photo

  Eee o zaman ben isterim, bebiş görmeye gelemeyiz galiba sen baştan gönder :) Sen resimlerle bizi avutursun artık :)

 6. Avatar photo

  ellerine sağlık bayağı sahici olmuş bunlar Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım bol bol uyu uykusuz geceler ve gündüzler bekliyor seni

Bir yanıt yazın