Çarşamba, Ekim 26, 2016
Yarışma: Amigurumi Noel babalar yaptım

Yarışma: Amigurumi Noel babalar yaptım

34

2011’e girmeye ne kaldı ki…..Eeee günün anlam ve önemine de uymak lazım di mi? :))

Bu bir noel baba olsun….Elimde herhangi bir ölçü,ilmek sayısı filan yok…Körlemesine başlıyorum….

Şimdilik Noel baba’dan çok Karadeniz’li Temel’e benziyor :))))Uyyy…Tam Temel oldu ha :)))

Valla bundan bir tane daha örmeli..Üzerine balıkçıların giydiği sarı bir yağmurluk yapmalı…Ve adını da Karadeniz’li Temel Reis koymalı :)))

Neyse, ben Karadeniz’li Temel’e benzemiş olan Noel baba’mla cebelleşemeye devam ediyorum :)))Benim bildiğim Noel baba göbekli filan olurdu ama bu Noel baba şakacıktan Türk usulü..Dar gelirli, bakımsız,çelimsiz bişeymiş :))))))

Bayaa da bi mutsuz görünüyor….Emekli memur gibi oldu sanki…Ay ne yapayım…Bu da Figen abla usulü Noel babaymış işte :))))))

“Noolcak bu memleketin hali?” bakışı oldu :)))))Evet..İtiraf ediyorum….Resimde, el yapımı bebeklerde, seramik heykelciklerde filan, ben mutlu bakışlar yapamıyorum……

üzgün baksa da, Noel babam sizlere mutlu yıllar diyor…Ben de tabii :))))

34 YORUMLAR

  1. Ben sizi yakinen tanıyorum efem:)))))Ayy amma çekiştirmiş öz annen seni. sen gel bana, ben seni şişmanlatacağım, botok yaptıracağım.Noel babanın bacadan gelip hediye getireceğine inanıyorsanız bu yıl kimse noel baba falan kimse beklemesin:)))

  2. oy oy oy sağoluuunnn :))))yaw canlar, üstteki reklam var ya?bende sayfaları o kadar ağırlaştırıyor ki, bir işi hep tutmak, hem de yorum yazıp yollamak 5 dakikamı alıyor….deli olucam..niye böyle olmuş? :(((((

  3. Bende gözlerini çok beyeniyorum senin bebeklerin.Bence bu genç bir noel baba çok beyendim Figencim eline sağlık .Katılabilirsin tabiki.Noel baba yeni yılın simgesi değilmi?

  4. benin anlamadıgım bişey var bu yazı iki kere çıktı aynı yorumlar farklı başlıklar şimdi bu baba yarışmada mı figen ablam:))))))))))))))

  5. aa çok kolay ablam…bak şimdi ağız-kaş-gözlerbunları bir bez parçasına çizip kes…boya,vernikle…al sonra kafaya yapıştır….bunu keşfedeli çok rahatladım ben…öteki türlü,üzerine işlemeli yapamıyordum…sadece burun biraz eziyetli..o da kafa üzerinden tek tek ilmek alınıp üstünde ayrıca örüldüğü için…siz çok daha güzellerini yaparsınız ablam :)

  6. Ablam ya canımsın benim, yine döktürmüşsün. O kocaman noel babayı örmek kolay değildir. Tebriklerimi sunar yıldızını tutarım..

  7. çok güzel olmuş figen abla ellerine sağlık.bu noel babanın yaptığı dieti bende yapmak istiyorum incecik olmuş :)))