İplere Serdim Kalbimi

4 yorum var

kalp pano
Şu ipli ve çivili çalışmayı o kadar beğendim ki… Hem sonuç çok güzel olduğu hem de bu kadar kolay bir uygulamayı böyle bir yaratıcılıkla sundukları için. Bakar mısınız

4 yorum var

 1. cherry blossom girl
  cherry blossom girl

  çok nefismiş bu iş hakkaten. çok kolay gibi görünüyor aslında ama değil! ben denemiştim zamanında, bir süre sonra ipin ucu gerçekten de kaçıyor ve estetik mutlaka bozuluyor bir şekilde.. 

 2. senayatilgan
  senayatilgan

  Aaaa Bende denemeyi düşünüyordum. Tabi şimdi değil ama aklımın köşesine yazmıştım. Yatak başlığıma kocaman bir şekil yapacaktım… Çiviler falan mı yerinden oynuyor acaba. Bozulma nasıl oluyor. Ona göre denerken sağlam adım atayım diye soruyorum.

 3. cherry blossom girl
  cherry blossom girl

  Yok çivileri sıkı çakarsanız sorun olmaz. Ama ipleri dolamaya başladıkça anlıyorsunuz ki, o karmakarışık/alelade dolanmış gibi görünen iplerin de aslında kendi içinde bir düzenle ve sırayla dolanması gerekiyor. Her çivinin bir sırası var yani. Bir de ipleri hep belli bir gerginlikte tutmak gerekiyor. Bu noktalara dikkat edince elbette gayet güzel işler çıkartmak mümkün. Sadece göründüğü kadar basit değil : )

 4. senayatilgan
  senayatilgan

  Tamam anladım teşekkür ederim :) Geliba çivilerin kafaları da daha geniş olursa iplerin kaçma olasılığı azalacaktır..

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, ?

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bizi Facebook'ta sever misiniz?