Cuma, Ekim 28, 2016
Anlatımlı tığ işi lif yapımı

Anlatımlı tığ işi lif yapımı

0

tığ işi lif yapımı

  • İstediğimiz sayıda fıstık yaparak başlıyoruz. Burada önemli olan yaptığımız fıstıklara bir tane daha yapmamız. Bu ilk sıranın direği olacak çünkü
  • Siyah okla işaretli olan yerlere fıstık yapıyoruz ama hiçbirini kesmiyoruz.
  • Hepsini birlikte keserek sabitlemek için bir zincir çekiyoruz.
  • Her seferinde aynı işlemi uyguluyoruz.
  • İsteğimize göre başka renklerde ekleyebiliriz. İpi içten yürüterek yani kesmeden yapıyoruz modellerimizi.
  • Lifimiz bittikten sonra kenarlardaki kötü görüntüyü kapatmak adına istediğimiz herhangi bir modeli yapıyoruz kenarlara.

tığ işi lif yapımı

tığ işi lif yapımı

tığ işi lif yapımı

tığ işi lif yapımı

tığ işi lif yapımı

Paylaş
digdem12
Merhaba,ben Diğdem 14 yaşındayım.Öncelikle sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.Biraz kendimde bahsedecek olursam; okulda başarılı bir öğrenci,evde sorumluluk sahibi bir çocuk,dışarıda bilinçli bir vatandaş...Her gün kendini geliştiren,yenileyen ,ilerleyen teknolojiye ayak uydurmaya çalışan biriyim.Yani herkes gibi.Ama beni diğerlerinden ayıran bir özelliğim var.Hobilerim.Yapabildiğim her şeye meraklıyım,bir o kadar yapamadıklarıma...Beğendiğim her şeyi yapmaya çalışırım,yaparken zevk almaya çalışırım çünkü biliyorum ki zorla yapınca hiçbir güzelliği,değeri kalmaz.Sevdiklerime hediye ederim yaptıklarımı çoğu zaman ama en nadide parçalarımı kendime saklarım :D Sevdiklerinin mutlu olması beni de mutlu eder,yaptıklarımı paylaşarak benden büyük,küçük herkese örnek olmak amacıyla hobilerim ve ben buradayız,10 marifette... :)