Kavanoz kapağı nasıl süslenir?

-

kanavoz-susleme-calismasi-asamalari

Evde boş durmak bana yaramıyor anlamış oldum :) Kavanoz süsleme çalışması yapmak için bahane oldu. Bu iki Sarelle kavanozu ne zamandır kullanılmayı bekliyordu, diğer ikisi de bildiğimiz konserve kavanozu. Malumunuz konserve mevsimini geride bırakıyoruz artık… Resimlerde detaylı bir şekilde anlatımını yapmaya çalıştım. Kalın kartonun çevresine beğendiğim kumaşı resimlerde göreceğiniz şekilde diktim ve sabitledim. İçine yumuşak dolgu eklemeyi unutmadan tabii.

kavanoz-susleme-calismasi-asamalari-1

 

Elde ettiğim yastığı da kavanoza yapıştırdım. Gerisi tüllerle, süslü iplerle, boncuklarla süslemeye kalıyor keyfinize göre.

 

Bir tane yapınca da dayanamayıp diğerlerini süsledim bir tane bir tane derken dört süslü kavanozum var şimdi. Birinde düğmeler, birinde kurdeleler, birinde şekilleri bozulmasın diye yapay küçük güller saklıyorum. En kıymetlimin tokalarını da en beğenerek, özenerek yaptığım kavanoza koydum. Sizce de şirin olmadılar mı?

kavanoz-susleme-ornekleri

4 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Kumaş etiket ile kavanoz süsleme

| | 3 Yorum

İnce keçe, kumaş ve printer ile bu güzel kavanozları süsleyip daha da güzelleştirmenin yolu şu…   İnce kumaş üzerine printer ile baskı alıyoruz. Fotoğraftakini almak isterseniz aşağıdaki kaynak linkte bulacaksınız....