Video: Püskül ve püsküllü duvar süsü nasıl yapılır?

-

Püsküllü duvar süsü nasıl yapılır? Peki ondan önce püskül nasıl yapılır diye sormak mı lazım yoksa? Her ikisinin de cevabını bu sevimli videomuzda verdik diye düşünüyoruz. Yalnız bu yünlerden özellikle bahsetmemiz lazım. Çünkü o kadar yumuşaklar, o kadar tatlılar ki o kadar olur. Bu yumakları alıp sarılmak istiyor insan. HOBIUM’dan gelen KARTOPU Yumurcak bebe yünleri ile bir bebek battaniyesi, bir bebek hırkası yapmak şart. O kadar minnoş, o kadar yumuş. Birçok da güzel rengi var.

Yünle sadece örgü örülmez, bazen de böyle dekoratif çalışmalar yapılır, hem de çok güzel yapılır diye düşündüğümüz için bu tarz çalışmalara da yer vermeye uğraşıyoruz. Püsküllü duvar süsleri çok hoşumuza gidiyor zaten. Minik püsküller, ponponlar en sade tasarımlara bile farklı bir hava katıyor, renk veriyor. Püskül yapımı konusunda da pratik bir yöntem paylaştığımız videomuzu umarız seversiniz.

Daha önce de yünleri kullanarak dekoratif kalpler yapmıştık, onları da görmek isterseniz böyle buyrun:

YÜNDEN DEKORATİF KALP YAPIMI

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

İpten dekoratif top yapımı

| | 4 Yorum

Birkaç kez deneyip pes ettiğim bu topları, en nihayetinde yapmayı başardım. İnternetteki çeşitli sitelerden yapım aşamalarını da defalarca inceledim. Videolar seyrettim ve en sonunda artık yapabilirim dedim. Resim aşamalarını dikkatlice...