23 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  baykuşlar en güzel kuşlardan biri fakat bir evin çatısına falan kondumu hemen kovarlardı bizim oralarda, uğursuz diye adı çıkmış yazık.sizin yaptığınız baykuş da nasıl masum , konacak bir ağaç buldum diye şükretmiş gibi bir tavrı var.

 2. Avatar photo

  miskin ördek,huzurlu kediden sonra minik baykuş.ama bu en şekeri olmuş.bayıldım.harika.ellerine sağlık sevgili ecerce:))))

 3. Avatar photo

  Aaaaaa ecerceeeee :) Olmazki ama rüyanda mı görüyorsun bu kadar şirin şeyi :) Nedir bundaki şirinlik, kıskandım yemin ederim ve ilginç bir şekilde o baykuşu itip daldan düşüresim geldi :) İçimdeki muzur yanı kırpıştırdı bu baykuşcuk :) Benim yerime bir öpüver onu mor yerlerinden :)

 4. Avatar photo

  mhtpkaya, çok teşekkürler:)

  shane, :) teşekkür ederim:) anneler günü teması da çok hoş olmuş onun için de teşekkürler:) ben de sizi kutlarım:)

 5. Avatar photo

  zulaltan:) değil mi hep uğursuz olarak inanılmış aslında bilgeliği ve felsefeyi simgeler:) biz de sanırım artık hakkını veriyoruz onu her yere koyarak:) çok teşekkür ederim:)

 6. Avatar photo

  Şenay hanım, :) bunlarla yatıp bunlarla kalktığım için rüyamda görüyorum sayılır:) önce bir itip düşüreyim sonra da öpeyim hemen:)çok teşekkür ederim:)

Bir yanıt yazın

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...