Cumartesi, Ekim 22, 2016
Ağaç temalı kolyem (kış)

Ağaç temalı kolyem (kış)

24

takı tasarım
Ağaç temalı kolyemi ilk incili yaptığımda mevsim konsepti yoktu aklımda elbette ve onu kış olarak kabul etmek haksızlık olur diye düşündüm :) Onun için işte karşınızda asıl kış temalı kolyem.

takı tasarım

takı tasarım

24 YORUMLAR

 1. Kafamı bir kaldırdım bilgisayardan bi gittim geldim, ağacım eklenmiş birde herkes de yorum yappıvermiş :) Ne kadar hızlısınız arkadaşlar…
  munures :)
  zulaltan :)
  shane :)
  yagmuryurek :) (bu boncukları görünce bende dedim ahaaaaa bunlar kış için buzlu görüntü verebilir :) )
  hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim….. Benim bu takılara ihtiyacım yok umarım elde edilecek gelir ihtiyacı olan yavrulara ihtiyaçlarına katkıda bulunur.. O kadar severek yapıyorumki… Daha da yapmaya devam edip elimden geldiğince çok göndereceğim :)

 2. kıskandı hemşerim seni :) kıskançmış bu saatoniki sende nazar boncuğundan da bi nazar ağacı daha yap da nazar değmesin sana arkadaşım :)

 3. yine mükemmel kesinlikle farklı konseptler belirleyip yapmalısınız. ağaç temalı kolye ucu fikri süper ve eminim kim yaparsa yapsın sizinkiler kadar güzel olmaz :) (bu arada ilkbahar ağacı benim bende nisan doğumluyum ona göree :D )

 4. brnnyvz teşekkür ederim :) buz tuttu malum kış :)
  SeherK çok teşekkür ederim :)
  Melekcim teşekkürler canım :)
  Bediaa :) Başta dediğim gibi ben de biryerde görümüştüm ve aklıma işlemiş yaptım :) Fikrin kendi güzel sanırım ki her yaptığımla güzel duruyor :) İlkbaharı istiyorsun demek :)
  Kilpi çok teşekkürler :) Sizin gibi yetenekli arkadaşların da beğenisini kazanıyor olmak ayrıca mutluluk katıyor çalışmalarıma :)