Ahşap boyamaya dair her şey

-

1o Marifet ziyaretçileri için yazdığım Ahşap Boyama teknikleri ile ilgili yaıyı güncelleyerek yeniden beğeninize sunuyorum.Dasha önceki haberinin duyurduğumuz site şu anda sadece izin isteyerek gezilebildiği için yazımızı güncelliyorum.* One stroke tekniği ile ahşap boyama için bakınız: One stroke boyama* Ahşap boyama .net isimli aynı sitede yer alan ahşap ve metal boyama örnekleri burada* Eski ahşap eşyalarınızı boyama ile yeniden hayat vermek için bakınız* Ahşap Boyama teknikleri ile ilgili uzman tv de yer alan ahşap boyama videoları burada* ahşap boyama kursu sitesi burada* Ahşap boyama video izle burada– – – – Buradan itibaren eski blog yazımı okuyabilirsiniz: – – – –
Ahşap boyamaile ilgilenenlere güzel bir site önerebilirim.
Nalan Kaplan hanım tarafından hazırlanan sitede;ahşap boyama örnekleri, ahşap boyama fotoğrafları, ahşap boyamailkleri, ahşap boyamada dikket edilecek hususlar, ahşap boyama için ipuçları, genel bilgiler, fırça çeşitlerigibi konulara yer verilmiş.

Dekopaj desenleri, patina çalışmaları, seramik vazo çalışmalar da sitede ualaşabileceğiniz kısımlar olarak yerini alıyor.
Ele emeği göznuru ürünler üretmek isteyenlere, emekleri ziyatret emek siteyenlere, ahhh ben de yapabilseydimdiye hayıflananlara site buradaefendim…

7 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  ooooooh yağmur gibi yazılar geliyor, üyeler ve shane iş başında. Çıkmam lazım meraktan çıkamıyorum.Nlp siteyi çok tuttum.(aslında bir kez tutabildim ama içimden çok tuttum) Teşekkürler.

 2. Avatar photo

  ben hep iş başındayım sevgili sesiber, yeter ki yazı gelsin… neyse ki eksik olmuyor yazılar, ben de zevkle yayınlıyorum.

 3. Avatar photo

  ilgine çokteşekkürler sesiber…tutanların elleri dert görmesin diyeceğim,tutmayanlar alınacak… :)ama yine de hepinizinki dert görmesin…shane harika gerçekten. Yazılar hiç beklemiyor.Ama ben de bundan şikayetiyim desem ayıp olur hehralde…Fırsat bulamıyorum…Bulunca bir yazmaya başlıyorum…5-10 tane birden oluyor…Bunları ara ara yayınlasalar daha mı hoş olur diye düşünüyorum…Hepsi birden girince de nasıl oluyor onu da bil(e)miyorum ama…Neyse….Maiftlerimizi 10 parmağımıza dağıtalım, daha çok çalışalım diye böyle yapıyorlar herhalde…:)

 4. Avatar photo

  NPL MASTER kızmadan hemen tuttum vallahi ama ben korkuma:) değil bana bugünlerde lazım olduğu için tuttum sağol

 5. Avatar photo

  est. kondor,neden kızayım ki…üstelik ne hakkım var değil mi?ama tutarsanız sevinmem desem yalan olur…ben de yalan sevmem :)teşekkürler…

Bir yanıt yazın