Kokulu Taş

Kokulu taş son zamanların yeni favorisi. Özel günlerde misafirlerinize anı olarak dağıtmak ya da sadece dekoratif amaçlı kullanmak üzere yapabileceğiniz en güzel kokulu taş modelleri ve yaparken dikkat etmeniz gereken püf noktalar 10marifet’te mis gibi anlatılıyor, ilhamınız bol olsun!

Sayfalarımızda dekoratif kokulu taş malzemeleri hakkında bilgi, kokulu taş tozu hakkında açıklamalar, birbirinden harika kokulu taş modelleri, kokulu taş nasıl yapılır videolu ve aşamalı anlatımları, kokulu taş çerçeve örnekleri, panolar, masa üstü süsleri, isimli kapı süsleri, daha neler neler var… Özellikle pastel renkleri ile göz okşayan ve haliyle kokusu ile de koku alma duyusuna hitap eden bu hediyelik türü, marifetli hanımların en sevdiği süs objelerinden biri haline geldi. Siz de kokulu taşın nasıl yapıldığını öğrenmek ve becerikli hanımların elinden harika örneklerini görmek için sayfalarımızda biraz gezinin. Kokusunu yollayamıyoruz ama şimdilik onu da hayal edin…

Bu dekoratif objenin yapımı artık o kadar yaygınlaştı ki, internetten online olarak tüm malzemelerini sipariş edebiliyorsunuz. Nasıl yapıldığını da biz gösteriyoruz, e bir dolu da örnek paylaşıyoruz, o zaman hadi siz de yapmayı deneyin!