Cumartesi, Ekim 29, 2016
Ahşap yakma denemem

Ahşap yakma denemem

19

Bir ara yayınlamıştım ahşap yakma işini, deneyecektim, unutmuşum… Gece aklıma geldi, bugün denedim. Ben de özel yakma kalemi yok, havya vardı, hani lehim işinde kullanılan, tabii ucundan tutamıyorsunuz, gene de denedim, kitap ayraçları yaptım, bu kadar olabildi tepeden tepeden tutunca:)

19 YORUMLAR

 1. aaa ne kadar güzel olmuşlar.bir kaç saattir kimseler yok herhaldeki yorum yazan olmamış.birde özel kalemi olsa neler çıkacaktı ortaya kimbilir.ellerine sağlık.

 2. ne diyeceğimi şaşırdım, hakikaten çok hoşuma gitti, dondurma çubukları mı onlar? ay ne desem boş, gidip tutayım, keşki benim de böyle bir kitap ayracım olsaydı, dur yarın bir deneyeyim, yapamazsam sendekilerden isterim bir tane artık banucammmmm:))))

 3. ben bugün 3 saat kadar denedim ama giremedim siteye:(((“504 gateway time-out” çakıldı kaldı sayfaya, o yüzden gözden kaçmış olabilir yayınlanan bazı yazılar…..

 4. dolunay, acemihobici, yakamoz, lavinya sağolun, uyduruk denemelerdi bunlar, dondurma çubuğu değil, sağlık ocağındaki doktor arkadaşın verdiği boğaz kontrol çubukları:))

 5. Atkı bere değil altındaki sandık göstermek istediğim.Senin tekniğinle sandık yapmıştı babam. malesef resimlememe rağmen bilgisayar değiştirirken kaybolan resimler arasında. Yaza inşallah gidince senin için resimlerim. Bir fikir olsun diye ekledim. ellerine sağlık.

 6. Canım yaa, babanın ellerine sağlık, ama bende o kadar sabır nerdeee, minicik çubuklarla uğraşırken bile sıkıldım:)) Ama sağol canım benim…

 7. Sen havyayla tepeden tutup bu kadar ince işçilik yapabildiysen, yakma kalemi midir, aleti midir bilmem, onu alınca harikalar yaratırsın!Eline sağlık, gerçekten çok güzel olmuşlar.

 8. Oooooo ilk deneme buysa …Harika olmuş Banucacığım, ellerin dert görmesinAcaba bu çubuklardan nerde satılıyor bir fikri olan var mı ?

 9. banum benim…bir zamanlar bi yakma makinam vardı…hep yakma resimler yapıp satardım…o makinayı trabzon’da ruzlardan almıştım..beni o günlere götürdün valla :)))ne güzel yakmışsın…çok sevdiğim bir iş…bu da eline yakışmış…o güzel ellerine sağlık bitanem…..504 Gateway Time-outnginx/0.6.32-The page you’re looking for wasn’t found.-503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.bıktık artık yaa :'((((

 10. o kadar uzun bir yorum yazmıştım ki…çıkmamış…ama biz bunu haketmiyoruz :'(((((şimdi yine yazsam neye yarar?yine gitmeyecek ki :'(504 Gateway Time-outnginx/0.6.32-The page you’re looking for wasn’t found.-503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.bıktık artık yaa :'((((

 11. çokkk güzellerrben yakma aletimi çok seviyorummmm hemen geldim kokuyu alıncagenelde kösele yakıyorum ama yakmak için tahta kaşık kepçe küçük çay kaşıkları ayakkabı fırçası filan aldımbakalım ne zaman yakacağım çok şık desen bulmam gerekbahçeli bir eviniz var galibaben bahçe için örümceklere razı olurdum:))

 12. Ay ben burada bazı yorumlara cevap vermemişim, özür dilerim, birara pilli yorum avcısı gelmiyordu onun için takip edememişim.Bunları hediye ettim, kime mi, bu çubukları bana veren sevgili doktora, o da çok beğendim dedi ve bir kutu çubuk daha verdi bana :))cicbisiiiy, ev bahçeli, hem de kocaman bahçeli, örümcek cinsi çok ona benzer ne arasan var, bilmem gene de razımısın:)