Anne bebek çeyiz seti

-


Herkese merhaba arkadaşlar. Bu çalışmam da kız anneleri için gelsin. Daha önceki paylaşımım erkek anneleri için idi bunu da kız anneleri için paylaşmak istedim. Eşit paylaşım olsun ve haksızlık olmasın diye :)

Anne ve bebeği için hazırladığımız bu setimizde tüm parçaları bebeğin ismini işleyerek hazırladık. Setin içerisinde doğumundan hastane odasına ve lohusa setine kadar gerekli olan ana parçalar mevcut. Tabii ki bu içeriği daha da genişletmek mümkün. İhtiyaç ve imkanlar doğrultusunda elbette ki..

Nisa bebek ve annesi için hazırladığımız bebek çeyizi içerisinde
Bebek Battaniyesi
Bebek Tulum Eldiven Şapka
Bebek Üst Zıbın, Alt Pantolon, Önlük
Bebek Saç Bandı
Lohusa Terlik ve Taç
Polyester Kapı Süsü
Anne Ayak Ucu Fiyonk Süsleme
Bebek Puset Fiyonk Süsleme
İkramlık Kolonya ve Şekerlik Seti

Ürünlerin tamamı el emeği ürünlerdir. Ham olarak temin edilen battaniye tulum ve zıbın setlerinin üzerine kişiye ve isteğe özel süslemeler ile hazırlanmaktadır. Bu aşamada el becerisine güvenen ve malzemeleri temin edebilecek herkesin zevkle hazırlayacağı parçalar olduğunu düşünüyorum. Danteller makinada dikilmektedir. Harflerin tamamı elde uygun boyutlarda kesilmektedir. Ve bu harfler için 1. kalite kristal taşlar kullanılmaktadır. Süslemede kullanılan çiçek buketleri isteğe göre rengarenk çiçekler ile hazırlanmaktadır. Anneye ve bebeğe kullanılan tüm parçalar da bu çiçekler kullanılarak uyumlu bir takım ortaya çıkarıldı.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bebek için piyasada bulunan her ürünü değil sterilize edilmiş bebek için özel üretim olan parçaları temin etmek gerekiyor. Özellikle tulum ve zıbın setleri kesinlikle %100 pamuk olmalıdır. Hastane çıkışı için kullanılan bu parçaların kalitesi bebeğin hassas tenine uygun olmalıdır.

Süsleme ile ilgili kısımda hayal gücü ve el becerisi yeterli :)

Diğer anne kız veya anne oğul takımlarımı görmek için oykulutasarimlar sayfama göz atabilirsiniz.

Hazırlamak isteyen herkese kolay gelsin diyorum.

Sevgilerimle…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar