Mavi süslemeli anne bebek seti

-

Herkese merhaba. Bu kez erkek anneleri için bir çalışma paylaşmak istedim sizlerle.
Erkek bebek olunca vazgeçilmez renk mavi kullandık tabii ki. Bebeğin ismi belli olduğu için tüm parçaları kişiye özel şekilde isimli olarak hazırlayarak tamamen tasarım bir set elde etmiş olduk.

Set İçeriği;
Bebek battaniye
Bebek alt açma seti
Bebek tulum eldive şapka ayakkabı takımı
Takı yastığı
Polyester kapı süsü
Anne terlik taç
Kuzu yünü triko örgü ana kucağı

Tüm bu parçalar için gerekli malzemelerimizi isteğinize göre temin edebilirsiniz. Farklı renklerde veya süslemede hazırlamak mümkün.

Tüm danteller makina dikişi ile tamamlanıyor. Harfler elde tek tek kesiliyor ve hizalanarak monte ediliyor. Tüm fiyonklarımız da elde büzülerek hazırlanıyor ve ortalarına kristal taşlar geçiliyor. Ana rengimiz mavi olduğu için fiyonk süslemeleri de mavi tercih etti annemiz. Siz isteğinize göre farklı renkler de tercih edebilirsiniz.

Biz bu setimizde prens taç, kristal taş, dantel, fiyonk, isim yazılan harfler, polyester çerçeve gibi malzemeleri kullandık. Setimizin ana kucağı haricinde tüm parçaları elde hazırlanmaktadır, sadece ana kucağı hazır ve organik marka üründür. Kuzu yünü ana kucağı bebek için hastane çantasında bulundurulması gereken en önemli parçalardan biri diye düşünüyorum. Hele ki bu soğuk havalarda doğum yapacaklar için bebeği koruyan çok önemli bir ürün. Bebekler ilk aylarda doktor kontrollerine çok sık götürüldüğü için havalar ısınana kadar kesinlikle anneler için kurtarıcı bir parça.

Fotoğraftaki parçaları ihtiyaç doğrultusunda azaltıp çoğaltmak mümkün.

Bu tarz isimli özel tasarım ürünler sevdiklerimize hediye olarak götürmeye de çok müsait. Ve hatta çok özel bir hediye olur diye düşünüyorum.

Hazırlamak isteyenlere kolaylıklar diliyorum. Diğer çalışmalarımı görmek isteyenleri de oykulutasarimlar ismiyle sosyal medya hesaplarıma bekliyorum.

Sevgilerimle…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar