Kristal kral taçlı bebek zıbın ve lohusa seti

-

Herkese merhaba. Bu çalışmam da sizlerle kristal kral taçlı bebek zıbın ve lohusa setini paylaşmak istedim.
Burada en önemli nokta tüm zıbın set %100 pamuktur ve tüm taşlar 1. kalite. Sonuçta bebek ürünü olduğu için en kaliteli malzemeleri kullanmakta fayda var. Hassas yeni doğan tenine yumuşacık kalite de dokunan giysiler olmalı. Anneler ve anne adaylarının en dikkat edeceği noktanın bu olduğunu düşünüyorum.

Süslemeli ürünler dopum fotoğraf çekimlerinde anı olarak saklamak amacıyla ve mevlütte şıklık arayan annelerimiz için oldukça popüler.

Bu takımımız da bebek için tam bir hastane çıkışında gerekli parçalar kullanıldı. Battaniyesinden zıbınına tulumundan ağız mendiline kadar gerekli tüm parçalar içerisinde mevcut.

Bu parçaları isteğe göre arttırmak mümkün. Bebek alt açma seti ve takı yastığı gibi parçalar eklenebilir. Kullanılan papyonları da istenilen renk tercih edebilirsiniz. Biz burada lacivert üzeri puantiyeli papyonlar tercih ettik.

Ve bebekle tam takım olması amacıyla tül, kristal taç ve papyon süslemesinden oluşan bir lohusa terlik taç seti hazırladık.

Terlikleri kalın taban tercih ettik. Taç yerine kapalı anneler için şal üzerine uygulanacak broşlar da hazırlayabiliriz. Hangisi daha kullanışlı gelecekse takımları ona dünüştürmek mümkün.

Hazırlamak isteyen anneler için kolaylıklar diliyorum. Yapılmış örneklerini incelemek isteyen annelerimizi de sayfama bekliyorum. Diğer çalışmalarımı görmek için profilimdeki sayfalarımdan bana ulaşabilirsiniz.

Sayfa ismimiz oykulutasarimlar

Herkese sevgiler…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar