Anne ve bebek organizasyon ürünleri

-


Anne ve bebek organizasyon ürünleri, yeni doğan bebek ve anne için çeşitli aksesuarlardan ve bebeği ziyarete gelen konuklar için minik hediyeliklerden oluşuyor. Bu tanıtacağım mint yeşili set içinde sipariş üzerine yapıldığı için bebeğe yönelik aksesuar yok, siz ihtiyaçlarınız doğrultusunda bebek saç bandı, takı yastığı, alt açma bezi ya da broş gibi çeşitli ürünlerle takımı genişletebilirsiniz.

Anne ve bebek organizasyon ürünleri içinde neler var?

Anne için lohusa terliği ve lohusa tacı
İkramlık kolonya şekerlik seti
Hediyelik bebek şekeri ve bebek çikolatası
Hediyelik çanta boy Yasin
Hediyelik tesbih

Bu setimiz için mint yeşili ve krem tonlarını tercih ettik. İsteğe göre ve tabii ki bebeğin cinsiyetine göre farklı renkler de tercih edilebilir.

Öncelikle lohusa terlik ve taç için büyükçe fiyonklar dikip üzerlerini inci ve kristal taşlar ile kapladık. Danteller ile süsleyip terlik ve taç üzerine monte ettik. Terlik ve taç dışarıdan satın alınabilir, üzerindeki süslemeleri sıcak silikon yardımı ile yapıştırarak yapabilirsiniz.

Kolonya ve şekerlik için de konsept renklere uygun çiçekler ile süslemeler yaptık. Yapma çiçekler, püskül, saten kurdele ve incili broş kullandık süslemesi için. Silikon tabancası ile yapılabilir.

Aynı çiçek tonları ve kurdeleler ile çikolatalarımızı süsledik. Burada kullandığımız çikolatalar 1. kalite marka, kalın ve fındıklı çikolatalardır. Maliyeti düşürmek için ince ve kalitesiz çikolata kullananlar da var fakat bebeğimizi görmeye gelen konuklara ikram edilen her şey özenli olmalı diye düşünüyorum :)

Yasin ve tesbihlere gelirsek de yine bebek mevlüdüne, bebek görmeye, hac umre mevlüdüne, ev mevlüdüne gelen tüm misafirlere dağıtılabilecek anlamlı bir hediye bence. Yasinlerin üzerine pleksilerle kişiye özel yazılar yazarak kalıcı bir hatıra bırakmış oluyoruz. Pleksi harflerle bebeğin ismi de yazılabilir.

Bu paylaşımımdaki ürünlerin hepsi çok amaçlı olup her türlü organizasyonda tercih edilebilirler. Ayrıca parçaları arttırmak da mümkün. Anne ve bebek için aksesaur ve konuklar için bebek hediyelikleri yanı sıra hastane odası süsleme ve hatta bebek odası süsleme fikirlerinizi de paylaşabilir, kapı ve duvar süsü gibi daha kalıcı eşyalar da sete ekleyebilirsiniz. Daha kapsamlı organizasyon ürünleri için oykulutasarimlar sayfalarıma göz atabilirsiniz. Sayfa linklerim profilimde mevcuttur.

Herkese iyi günler dilerim…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar