Anne bebek pembe hastane çıkış takımı

-


Herkese selamlar. Minik prenseslere özel olarak hazırladığımız tasarımımızı sizlerin beğenisine sunmak istedim. Hastane çıkışı takımı olarak hazırladığımız bu şeker pembe süslemeli model şeker kızlarımızın ışıltısına ışıltı katacak.
Anne bebek pembe hastane çıkış takımının içinde bebek takı yastığı, zıbın, şapka ve eldiven var. Anne içinse lohusa terliği ve taç modeli.  Setin yapımı ile ilgili birkaç bilgi de vereyim, yapmak isteyenler olursa diye.

Öncelikle süslemelerin hazırlanması ile başlayalım; incili prenses taç tabakasından kullanacağımız adette süslemeleri kestik. Terlik ve taç için ekru renkte büzgülü tülü hazırladık ve tam bir yuvarlak haline getirdik. Daha sonra şerit kurdeleden fiyonklarımızı hazırlayıp ortasından kristal taş geçerek biraz daha hareketlenmesini sağladık. Böylelikle süslemelerin hazırlığını tamamlamış olduk.

Bebek takı yastığı belirlenen ölçülerde diktikten sonra dantel ve fiyonklar ile süsledik, isteğe göre çiçek veya farklı süslemeler kullanılabilir.

Daha sonra tulumun üzerine incili prens tacının yerini belirleyip monteledik. Fiyonk süslemeleri de yerlerini belirleyip silikon tabancası yardımı ile monteleme işlemini tamamladık. Tulumun çıt çıt düğmeleri üzerine inci süsleme yaptık ve tulumu tamamlamış olduk.

Terlik ve taç yapımı da oldukça dikkat ve emek isteyen bir model. Hazırladığımız büzgülü tül üzerine incili prenses taç ve fiyonk süslemeleri monteledik, annemiz için lohusa terliği ve lohusa tacını tamamlamış olduk.

Umarım arayışta olan ebeveynler için bir fikir oluşturabilmişimdir.

Hepinize kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar