Anne ve oğul hastane çıkış seti

-


Anne ve oğul hastane çıkış seti minik bir bey ve tatlı annesi için hazırlandı, ışıl ışıl bir doğum seti oldu.
Anne ve oğul hastane çıkış seti içeriğinde; kristal taş harfler ile isimli, kral taç ve fiyonk süslemeli tulum, eldiven, şapka ile kral taç, mavi fiyonk ve tül süslemeli lohusa terlik ve tacı bulunmakta.

Yapım aşaması ile ilgili bir kaç bilgi paylaşmak istiyorum;

Tulum üzerine bebeğin adı olan Aras isminin harflerini tek tek kristal taş tabakadan keserek çıkardık. Sıcak silikon ile yapıştırdık sonra harfler kumaş üzerine. Mavi tabanlı kristal tabakadan kral tacını ve mavi saten kurdeleden fiyonk süslemelerini de yine sıcak silikon ile yapıştırarak tamamladık.

Annemiz için lohusa terlik ve taç için önceden hazırladığımız büzgülü tül üzerine mavi tabanlı kral taç ve fiyonk süslemelerini yerleştirdik ve terliğin süslemesini tamamladık, süslemelerin arkasına cırt cırt bantları silikon tabanca ile sabitledikten sonra terliğin yapımını tamamlamış olduk. İncili taç üzerine de süslemeyi sabitledikten sonra lohusa takımının yapımını tamamlamış olduk.

Biz erkek bebek için mavi ve ekru renkleri tercih ettik. İsteğinize ve konseptine uygun olarak pembe, fuşya, mor, beyaz, mint yeşili, somon, kırmızı vs. renkleri tercih edebilirsiniz tulum ve terlik süslemeleri için.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar