Kral tacı süslemeli hastane çıkış seti

-


Kral tacı süslemeli hastane çıkış seti ile herkese selamlar. Bugün, günümüzü güzelleştiren bir set paylaşmak istedim sizinle. Bu sıcak havalarda bebeklerimizi hastaneden çıkarmak için incecik pamuklu penyelerin çok kullanışlı olduğunu hem yeni doğan bebişlerin üşümemesini hem de bunalmamasını planlayarak bu setin harika bir alternatif olduğunu düşünüyorum. Bir bebek için gerekli temel kıyafetler bulunuyor kral tacı süslemeli hastane çıkış seti içinde. Bebek zıbını, mama önlüğü, alt üst pijama takımı, atlet, bebek battaniyesi, bebek eldivenleri ve ayakkabısı ile şapka ve hepsinin üzerinde de kral tacı süslemesi mevcut.
Anne için de sete uyumlu olarak lohusa terlik ve taç takımı hazırlanabilir. Seti daha da genişletmek adına abla ya da abi için sete uygun süslemeler ve kristal taşlar ile bir abla tişörtü ve abla tacı hazırlanabiliriz. Annelerimizin ihtiyaç ve tercihlerine göre kullanım alanları genişletilebilir. Adı hastane çıkış seti ama gündelik kullanıma da oldukça uygunlar, pamuklu kumaştan olması en büyük avantaj tabii. Kız bebekler için de istenilen renk ve yazı süslemesi ile takım daha da genişletilip ya da daraltılarak hazırlanabilir.

Biz bazı parçalar üzerine prens yazdık, kristal taş tabakadan tek tek kestik harfleri. Bebeğin ismi de yazılabilir tabii. Minik fiyonkları da silikon tabancası yardımı ile kumaş üzerine yapıştırdık. Yapmak isteyenlere ilham vermesini dilerim bu erkek bebek hastane çıkış setinin.

Herkese kolay gelsin

Bana profilimden ulaşarak diğer hastane çıkışı, doğum ve lohusa aksesuar modellerime bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar