Yeni doğan bebek ve abla seti

-

Herkese selamlar, yine bir minik bey ve ablası için tasarımını yapıp hazırladığımız yeni doğan bebek ve abla setini sizlerin beğenisine sunmak istedim. Tabii ki annemiz için de takıma uygun lohusa aksesuarlı hazırlamayı unutmadık. Abla kardeş sevgisi daha anne karnında ablanın kardeşine gösterdiği ilgi ve şefkat ile başlıyor gerçekten. Biz de bu güzel bağı gözler önüne sermek adına bol mavili ve süslü abla kardeş setimizi hazırladık.

Yeni doğan bebek ve abla seti içerisinde; kristal taş harfler ile isimli ve prens taç, fiyonk süslemeli bebek tulumu, eldiven ve şapka, mavi fiyonk ve prens taç süslemeli lohusa terlik ve tacı, kristal taş harfler ile isimli ve prens taç, fiyonk süslemeli abla tişörtü bulunmakta.

Yapım aşaması ile ilgili birkaç bilgi paylaşmak istiyorum, belki denemek isteyenleriniz olur.

Öncelikle isim yazdığımız parçalar için yazılacak ismin harflerini kristal taş tabakadan tek tek kestik ve kumaş üzerine silikon tabanca ile monteledik. Hazırladığımız prens taç ve fiyonk süslemeleri belirli yerlere monteledik.

Biz erkek bebek için mavi ve ekru renkleri tercih ettik. Abla tişörtü de kardeşinin tulumuna uygun olması açısından mavi süslemeli olarak hazırladık. İsteğinize ve konseptine uygun olarak pembe, fuşya, mor, beyaz, mint yeşili, somon, kırmızı vs. renkleri tercih edebilirsiniz. 

Aslında genel olarak hazır aldığınız zıbın, terlik, eldiven ya da battaniye gibi ürünlerin üzerine zevkinize göre süsleme yaparak hastane çıkış setleri ya da anne bebek, abla kardeş takımları hazırlandığını söyleyebiliriz. Kurdeleler, boncuklar, pleksi harfler, tüller, güpürler canınızın istediği ya da elinizde olan malzemelerle yapabilirsiniz bu süslemeleri. Bazıları aplike mantığı ile dikerek, bazıları da sıcak silikon ile yapıştırarak süslemeyi tercih ediyor. Her iki yöntem de uygulanabilir, sıcak silikonun sağlam olduğunu belirtmekte fayda var.
Hastane çıkış setleri bebek kapı ve duvar süsleri, bebek takı yastıkları, baba broşları gibi daha pek çok ürünler genişletilebilir. Takı yastığı, kapı ve duvar süsü gibi ürünler eve çıkıldığında bebek odası süsleri olarak uzun süre kullanılmaya devam edilebilir.

Yeni doğan bebek ve abla seti ile fikir arayışında olanlar için yardımcı olabildiğimi umuyorum.

Herkese kolay gelsin

Bana profilimden uluşarak diğer doğum, abla kardeş ve lohusa aksesuar modellerime bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar