ANNEMİN HAYAT AĞACI TEPSİSİ

-
çay tepsisi
çay tepsisi

bu tepsiyi kardeşim anneme hediye olarak yapmıştı, kullansın diye. annem hiç kullanır mı, kıyar mı? tabii evin en güzel yerini süslüyor şu anda. ahşap eskitme, transfer tekniklerini kullanmış zannedersem. Ahşap boyama teknikleri hakkında herşeyiburada bulabilirsiniz.

9 yorum gelmiş

  1. BU tepsiden bahsettiğini hatırladım evet değişik bir çalışma acaba resimlerdemi transfer onu net seçemedim bu arada da kalabalık bir ailemişsiniz anladığım….uy anam uy sizin bayramlar curcuna olur

  2. çok değişik bir çalışma. ne güzel kalabalık bir aileniz varmış.bu tepsinin umarım değerini anneniz gibi bilirsiniz. nesiller boyu saklanır bence.evet kondor resimler transfer edilmiş gibi.

  3. 5 kardeş+4 damat+1 gelin+8 torun+anne+baba=KOCAMAN AİLEMMAŞALLAHKesinlikle değerini bileceğim merak etmeyin. hele bir de dikiş kutusu var ki; kesinlikle manevi bir miras olacak ailede. ama bu böyle açıklama yapmadan olmuyor. kardeşimden detaylı yaılışını öğreneceğim, öyle göndereceğim.yaaa….. gulus bayağı bilgili bi arkadaştı yok bu aralar. olsa açıklardı. tgt gibi o da tatilde sanırım.

  4. vala sen nicki değiştir,kardeşin adını al..hep o yapıyo sen konuyon..Bu esnada şunu da sormak ister deli gönül:O tepsi üserindeki resim mii minyatür mü neyse işte ordaki figürler gerçek midir?

  5. sonuna kadar gerçek………….minyatür değil…………..yerden göğe kadar haklısın………….ama değiştirmeyeceğim,o nu da buraya getireceğim sonunda görürsünüz.

  6. e tabi kullanılmaz öyle bi tepsi..ancak bakmalık,”ah ahh” diye içgeçirmelik bi tepsi olur..acaba diyom kardeşe bi fotomu göndersem benim de resmimi tepsiye…………………..düşündüm de gece filan hırsız korkutmak için kullanılır ancak bu durumda…e o işi gören başka şeyler var..kalsın iyisimi…

  7. lütfen; çok samimice teklif ediyorum, annenize veya ailenize ait bir foto gönderin sizin için bir çalışma yaptırayım.hiç iç geçirme…..yolla foto yu…..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin