ANNEMİN HAYAT AĞACI TEPSİSİ

-
çay tepsisi
çay tepsisi

bu tepsiyi kardeşim anneme hediye olarak yapmıştı, kullansın diye. annem hiç kullanır mı, kıyar mı? tabii evin en güzel yerini süslüyor şu anda. ahşap eskitme, transfer tekniklerini kullanmış zannedersem. Ahşap boyama teknikleri hakkında herşeyiburada bulabilirsiniz.

9 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  BU tepsiden bahsettiğini hatırladım evet değişik bir çalışma acaba resimlerdemi transfer onu net seçemedim bu arada da kalabalık bir ailemişsiniz anladığım….uy anam uy sizin bayramlar curcuna olur

 2. Avatar photo

  çok değişik bir çalışma. ne güzel kalabalık bir aileniz varmış.bu tepsinin umarım değerini anneniz gibi bilirsiniz. nesiller boyu saklanır bence.evet kondor resimler transfer edilmiş gibi.

 3. Avatar photo

  5 kardeş+4 damat+1 gelin+8 torun+anne+baba=KOCAMAN AİLEMMAŞALLAHKesinlikle değerini bileceğim merak etmeyin. hele bir de dikiş kutusu var ki; kesinlikle manevi bir miras olacak ailede. ama bu böyle açıklama yapmadan olmuyor. kardeşimden detaylı yaılışını öğreneceğim, öyle göndereceğim.yaaa….. gulus bayağı bilgili bi arkadaştı yok bu aralar. olsa açıklardı. tgt gibi o da tatilde sanırım.

 4. Avatar photo

  vala sen nicki değiştir,kardeşin adını al..hep o yapıyo sen konuyon..Bu esnada şunu da sormak ister deli gönül:O tepsi üserindeki resim mii minyatür mü neyse işte ordaki figürler gerçek midir?

 5. Avatar photo

  sonuna kadar gerçek………….minyatür değil…………..yerden göğe kadar haklısın………….ama değiştirmeyeceğim,o nu da buraya getireceğim sonunda görürsünüz.

 6. Avatar photo

  e tabi kullanılmaz öyle bi tepsi..ancak bakmalık,”ah ahh” diye içgeçirmelik bi tepsi olur..acaba diyom kardeşe bi fotomu göndersem benim de resmimi tepsiye…………………..düşündüm de gece filan hırsız korkutmak için kullanılır ancak bu durumda…e o işi gören başka şeyler var..kalsın iyisimi…

 7. Avatar photo

  lütfen; çok samimice teklif ediyorum, annenize veya ailenize ait bir foto gönderin sizin için bir çalışma yaptırayım.hiç iç geçirme…..yolla foto yu…..

Bir yanıt yazın