Aslan figürlü kalem ve bebek anı defteri

-

bebek anı defteri
Doğacak bebeğin annesi Saime Hanım bebeğine dair güzel bir sürü hatırayı biriktirmek için benden bir bebek anı defteri yapmamı istedi. Bebek defteri süslemek için safari hayvancıkları diktim, kalemi de aslan figürlü yaptım. Kalemi tamamlamak için aslan patisi şeklinde düğme kullandım. Hatıra defteri toplam 100 yaprak yani 200 sayfadan oluşur. Defterin sahibi sevgi ile kullansın, her sayfası buram buram mutluluk koksun… Daha çok anı defteri görmek için adres burası.

bebek anı defteri
Kumaşla defter kaplama işlemi bittikten sonra keçeden zürafa, fil ve aslan hayvancıklar elde diktim, kelebek düğmelerle tamamladım. Defteri bitirmek için de safari temalı düğme seti kullandım. 100% sevgiyle yaptım.

bebek anı defteri süsleri

2 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com