Salı, Mayıs 30, 2017
Bahar Geldi Hoş Geldi Hadi Çiçek Örelim :))

32 YORUMLAR

  1. bahar gibisi var mı? kıpır kıpr.. bu çiçekler bile insanın mutlu olması için güzel bir sebep.. elinize sağlık

  2. günaydın arkadaşlar :)) hepinize çok teşekkür ederim yorumlarınız için. yazımın yayınlandığı iki gün olmuş ben daha yeni geldim :))minnoşum kedi çiçek yer mi yav :))

  3. gönüldenele, gelinciğin dünyası deneyin bence arkadaşlar. ikinizde çok becerikli hatunlarsınız eminim aynını yaparsınız :)

  4. benimde vardı bi kedim selmacım. 6 ay önce komşunun çocukları öldürmüş :(( benimle birlikte cips yerdi, karnıbahar hatta brokoli haşlaması yerdi rahmetli :)

  5. karnabahar ve brokoli yiyen bir kedi ha:)) hiç güleceğim yoktu o kediyle tanışmak isterdim çok ilginç hakikatenayrıca komşu çocuklarının yaptığı çok üzücü yazık hayvancağıza:(

  6. gelinciğin dünyası kedimin adı aslıydı. Ben ne yesem karşıma geçer bağırıdı onada vermek zorunda kalırdık.cips paketini kaçırırdı.paketin şıkırtısını duysun delirmiş gibi koşmaya başlardı. ölmeseydi resmini koyardım ama .:((

  7. sen mi ben mi:)) sabahın 6.30’unda seyrettim kendime geldim valla uyku muyku kalmadı:)hayvanlara özellikle de kedilere karşı düşkünlüğümü herkes bilir o yüzden bu tür birşey olduğu zaman arkadaşlar sağolsun haberdar ediyorlar:)