Balkabağı arabalı kız ve erkek kapı süsleri

-


Balkabağı arabalı kız ve erkek kapı süslerimden bazılarını paylaşıyorum sizlerle. Somon pudra renk keçeden hazırladığım balkabağı arabalı, prenses bebekli kapı süsü modeli. Yükseklik 80 eni 75 cm

Bir diğer balkabağı araba ve prensesli bebek kapı süsü ise pudra tonlarında oldu. Ailelerin istekleri doğrultusunda isim tabelası süslemesi, keçeden prenses bebeğin saç rengi ya da saten elbise rengi gibi detayları değiştiriyorum.

Dev atlı sünnet kapı süsü modelini yapmak yaklaşık 3 günümü aldı doğrusu. Yüksekliği 100 eni 69 cm.


Sünnet kapı süsünün yüksekliği 95 cm eni 71 cm
Prens şeklinde altın takı yastığı aynı zamanda oyuncak olarak da kullanılabilir.
Yükseklik 87 cm eni 48 cm

Atlı prens balkabağı araba kapı süsü fakat turkuaz tonlarında keçeden balkabağı arabalı ve prens bebek süslemeli kapı süsüne takım olarak bir de turkuaz saten kumaş kaplamalı bebek anı defteri hazırladım.

Son olarak da yine mavi tonlarında keçeden erkek bebek odası için hazırlamış olduğum balkabağı arabalı prensli kapı süsü.

Pembe keçeden yine balkabağı şeklinde içi dolgulu kız bebek takı yastığı da inci boncuklarla süslü gösterişli bir model oldu.

Üstteki pudra renk prensesli bebek anı defteri modeli, alttaki de sallanan at üstünde prens bebek figürlü mavi kapı süsü.

Bana profilimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...