Balkabağı süslemeli bebek ürünleri

-

Yurtdışına gönderilen bir keçe kapı süsü. Elza Hanım’ın doğacak ve annesiyle ayni ismi taşıyan minik kız bebeği Elza için pembe tonlarda, büyük boy balkabağı araba kapı süsü hazırladım.

Kapı süsünün boyu epey büyük: boyu 85 cm, eni 75 cm. Modeli beyaz keçeden el dikimli at figürü tamamlıyor.

İsimlik pembe fonlu tabelasını keçe, inci süslemeli el kesimli keçe harfler, yapay pembe güller ve ipek püsküller tamamlıyor.

Boyu 44 cm olan keçe prenses bebeği için pembe saten kumaştan kollu bir elbise diktim. Elbise dantelle ve tüllü çiçeklerle tamamlandı.

Büyük boyda elde dikilen keçe dekoratif balkabağı arabasını türlü türlü model taşlı broşlarla, sedef incilerle ve güpür dantel ile süsledim.

Bu sipariş  de doğacak Asya bebek için içi resimli, renkli baskılı, dışı pembe saten kumaş kaplama, üzerinde saten kumaş kaplamalı, dolgulu balkabağı araba motifli bebek güncesi.

 

 

 

İçi elyaf dolgulu dişi ise ekru saten kumaş kaplama dolgulu balkabağı araba motifi

Bebek anı defterin iç sayfaları renkli ve baskılı.

Bu da diş notları için bir sayfa.

Azra ve Ayza bebekler için büyük boyda fotoğraf albümü yaptım. Foto albüm içine tam 220 adet fotoğraf almaktadır. Kenarını yapay gül ve ipek püskülü tamamlıyor.


Albümün dışı saten pudra kumaşla kaplandı. Dolgulu dikilen, saten kaplamalı balkabağı araba motifi kapağa uygulandı ve taşlı harflerle isimler yazıldı.
Yüksekliği 37, eni 29 cm.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...