Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Bardak altlıklarım ve kupamı giydirdim :)

16 YORUMLAR

  1. hepside güzel olmuş.haritalara takıntım var.görünce bakmadan duramam.çayı kahveyi unuturum ben olsam:)fincanın giysisinin rengide çok hoş yani.

  2. ay benimde haritalarla sorunum var :D coğrafyam kötüdür hangi ülke ne tarafta karıştırırım hep en iyi böyle bardak altlıkları yapıp göre göre öğreneyim:)))) eline sağlık aslım hepsi güzel olmuş

  3. aslım yine ne şirin şeyler yapmışsın, eline sağlık :) ben de fincanıma kılıf örmek istiyorum ne zamandır, yarın alıyorum elime şişleri :))

  4. sık iğneden bardak altlıkların çok güzel olmuş, ne kadar düzgün örmüşsün, bardak giysin çok şirin, haroşo modeli yakışmış.Harita kaplı cd’lere bayıldım, izninle kopya çekebilir miyim?

  5. dolunayım, favorim, pinkim çok tskler, harita olayına girmicem benim yön duygum yoktur:)) pinkim yap tabi çok şeker oluyorlar:)

  6. eser, alonem tskler:) noblessem çok mutlu oldum begenmene, ayrıca yaparsan çok sevinirim bende burda görmüştüm. Felix begenmenize sevindim:) örgüde degilde sanırım tığ işinde daha iyiyim ben:) tskler